#EvdeBeraberiz: Karantina günlerinde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak sosyal medya programları

İyi hissetmek, sağlıklı bir zihin, sağlıklı bir ruh ve sağlıklı bir bedenin bir arada olmasıyla mümkün. Zihin-ruh-beden dengesini sağlayabilmek için de iyi beslenmek, vücudumuza iyi bakmak, iyi görünmek ve doyasıya gülebilmek şart. 

Evlerimize kapandığımız bugünlerde sosyal medya kullanımımız arttı; her gün takip edilecek onlarca canlı yayın, konser ve söyleşi var. Eğer siz de bu dönemde hangi yayınları takip edeceğinize karar veremiyor; ya da kısıtlamaya çalıştığınız ekran süresinde zihninize, bedeninize ve ruhunuza en iyi gelecek içerikleri takip etmek istiyorsanız, size bir önerimiz var. İşte bu dönemde takip edebileceğiniz en keyifli, en verimli, en fit ve en lezzetli program önerileri:

Yeni tarifler denemek isteyenler için: Yağız İzgül ve Sedef İybar ile Evde Lezzetli Anlar

Karantina döneminde günlük rutinlerimizde meydana gelen belki de en büyük değişiklik, daha sık mutfağa giriyor oluşumuz. Ancak “bugün ne pişirsem?” sorusu da aynı sıklıkta kafamızı meşgul eder oldu. Bu nedenle bugünlerde takip etmenizi tavsiye edeceğimiz ilk program önerimiz Yağız İzgül ve Sedef İybar’ın birbirinden lezzetli tariflerini paylaştığı Evde Lezzetli Anlar.

 

Evde Lezzetli Anlar’da neler mi var?

Sedef İybar hem evde daha iyi vakit geçirebilmek hem de bu dönemde kendimize daha iyi bakabilmek için Mozaik Pasta, Pırasalı Bezelye, Pazı Sarma, Ekmek Yapımı ve Tepsi Köftesi tariflerini paylaşıyor.

Yağız İzgül ise eğlenceli sunumlarla en pratik Fıstıklı Pilav, Domates Çorbası, Orman Meyveli Crumble ve İngiliz Çöreği tariflerini bizlerle buluşturuyor.

Yağız İzgül ve Sedef İybar’ın tarifleri için Samsung Türkiye IGTV’yi takibe alabilirsiniz.

Yeni ve eğlenceli bir egzersiz programına başlamak isteyenlere: Kerim Savaş Sarı ile Evde Fit Anlar

Evde kalmanız spor rutininizden uzak kalmanız anlamına gelmiyor. Hem bedenimizi hem de zihnimizi güçlü tutmamız gereken salgın günlerinde, spor yapmak için motivasyona ihtiyacınız varsa, Kerim Savaş Sarı’nın Evde Fit Anlar programına davetlisiniz.

Neden “Evde Fit Anlar” diyorsanız:

Canlı yayınlanan bir egzersiz programına eşlik etmek birlikte spor yapma hissini güçlendirerek motivasyonunuzu artıracak ve günde yalnızca 20 dakikanızı ayırarak kendiniz için harika bir şey yapıyor olmanın tatlı yorgunluğunun tadını çıkarabileceksiniz. Üstelik bu hareketleri uygulamak için öyle büyük ekipmanlara ihtiyacınız yok; evde bulunan malzemelerle tüm hareketleri yapabilirsiniz.

Kerim Savaş Sarı’nın hazırladığı Evde Fit Anlar egzersiz programları için Samsung Türkiye IGTV’yi takibe alabilirsiniz.

Emrah Ablak ile Evde Eğlenceli Anlar

Kahkaha atmak, anında daha iyi hissetmenin en etkili formüllerinden biri. Üstelik bulaşıcı etkisiyle, yalnızca sizi mutlu etmekle kalmıyor, mutluluğu yaymanıza da yardımcı oluyor.

Eğer gündemden biraz olsun uzaklaşmak ve gülmenin verdiği mutluluk hissiyle rahatlamak istiyorsanız önerimiz Emrah Ablak ile Evde Eğlenceli Anlar. Emrah Ablak’ın “Ne çizeyim?” sorusunu yakalarsanız, çizilecek karikatürlere ilham vermeniz de mümkün.

Emrah Ablak ile Evde Eğlenceli Anlar programını izlemek için Samsung Türkiye IGTV’yi takibe alabilirsiniz.

Mesut Süre ile Rabarba Talk Evde

Kahkahaya asla doymam diyenlere güzel bir haberimiz daha var: 2007’den bu yana sunduğu Rabarba programıyla radyo başında, ilişkilerin en eğlenceli anlarına şahit olmamızı sağlayan İlişki Testi ile YouTube karşısında geçirdiğimiz süreyi artırmamızın nedeni Mesut Süre; şimdi de Rabarba Talk ile bizlerle.

Kısa bir süre önce başlayan Rabarba Talk’ın karantina nedeniyle eve taşınan son bölümünde Mesut Süre’nin konukları komedyen Kemal Ayça ve Anlatanadam İbrahim Türker.

Kahkahanız bol olsun!

Mesut Süre Rabarba Talk Evde 1. Genelde 10. Bölüm

Barış Özcan ile Müzik

Motivasyon, kişisel gelişim, kitap önerileri ve teknoloji gibi konularda hazırladığı videolarıyla Türkiye’nin en çok takip edilen Youtuberlarından olan Barış Özcan, evde kaldığımız bugünlere özel bir canlı yayın programı hazırlayanlardan. Ancak bu videoda hiç konuşma yok, yalnızca müzik var!

Barış Özcan’ın videolarında kullandığı müzikler arasından en çok sevdiklerini bir araya getirdiği program, tamamen Galaxy S20 Ultra, Note 10+ ve Galaxy S6 tablet kullanarak hazırlandı.

Ambient, Soundtrack, Classical, Electronic, World, Blues, Jazz türlerinde parçaların bir araya geldiği yayını dinlemek ve kendinizi müziğin büyüsüne kaptırmak için videonun play tuşuna bastıktan sonra rahat bir şekilde uzanmayı ve gözlerinizi kapamayı ihmal etmeyin.

CANLI YAYIN #EvdeBeraberiz

Rachel Araz ile Evde Trend Anlar

Her ne kadar kıyafetlerimiz şu an dolabımızda beklemeye mahkum olsa da, kendinizi daha iyi hissetmek ve en sevdiğiniz kıyafetlerinizi giymek için dışarı çıkmaya ihtiyacınız yok. Hadi bugün bir değişiklik yapın ve akşam yemeği için baharın enerjisini hissetmenizi sağlayacak o elbiseyi ya da çok sevdiğiniz gömleği dolabınızdan çıkarın.

Evde hem rahat hem de şık görünmenizi sağlayacak ipuçları için Rachel Araz’ın Evde Trend Anlar için hazırladığı kombinlere de göz atmayı unutmayın. Söz veriyoruz, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Rachel Araz ile Evde Trend Anlar programını izlemek için Samsung Türkiye IGTV’yi takibe alabilirsiniz.

Samsung ile #EvdeBeraberiz

Samsung’la #EvdeBeraberiz kampanyalarını görmek için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement