Ev temizliğinde en pratik çözümler zamanın ötesinde bir kalitede gizli

Söz konusu ev temizliği olduğunda şüphesiz ki hepimiz, kendimiz ve sevdiklerimiz için en iyisini istiyoruz. Şüphe bırakmayan, gerçek anlamda bir temizlik içinse en pratik yolları arıyoruz. Çünkü kişisel enerjimizi de zamanımızı da verimli kullanmak istiyoruz. Ancak, ne var ki birçoğumuz gerçek temizliğin zorlayıcı veya ulaşılamaz olduğuna inanıyoruz. Peki, gerçekten öyle mi?

Gelişen teknoloji sayesinde ihtiyaçlarımızdan daha fazlasına cevap veren ve her halimize uyum sağlayan kablosuz dikey süpürgeler ile hiç de imkansız değil. Eğer siz de yaşam alanlarınızı şüphe bırakmayan bir temizlikle buluşturmayı ve bunu mümkün olan en pratik yolla yapmayı istiyorsanız gelin sizi zamanın ötesinde kalitesiyle ev temizliğinde çığır açan Miele’nin en güçlü elektrik süpürgesiyle tanıştıralım: Triflex HX2. Yüksek emiş gücü, ergonomik yapısı, üstün Alman teknolojisi ve çok daha fazlasıyla ev temizliğinde en güçlü yaveriniz olacak Miele Triflex HX2 ile bildiğiniz tüm temizlik kurallarını unutun…

3’ü 1 arada ergonomik ve pratik kullanım

Haftanın farklı günlerinde ya da günün her anında modumuz aynı mı? Elbette ki değil. Öyleyse, temizlik ihtiyaçlarımızın da değişen modumuza ve evimizin dönüşümüne ayak uydurması gerekmez mi?

Miele Triflex HX2’in 3’ü 1 arada esnek  tasarımı ve pratik kullanımı ile her modumuza uyan bir temizlik hali mümkün. Güç ünitesinin yerini değiştirerek ihtiyacımıza göre farklı kullanım fonksiyonları oluşturabiliriz. Konfor Modu, Erişim Mesafesi Modu ve Kompakt Modu ile zahmetsiz bir şekilde derinlemesine temizliğin keyfini sürebiliriz. Ergonomik bir kullanım için Konfor Modu, mobilya altları, tavan köşeleri gibi zor noktalar için Erişim Mesafesi Modu, hızlı ve pratik bir temizlik için Kompakt Modu tercih edebilir, üç mod arasında hızlıca geçiş yaparak evimizin her yerine kolayca ulaşabiliriz. Böylesi rahat ve derinlemesine bir temizlik teknolojisi mümkünken neden değişen ihtiyaçlarımız karşısında sabit kalan bir teknolojiyi tercih edelim ki!

Güçlü ve verimli performans

Yaşam alanlarımızın temizliğinden emin olmak için bize yardımcı olan teknolojinin yüksek performanslı ve gerçekten güçlü olması şart. İçimizde şüphe bırakmayan derinlemesine temizliğin kuralını baştan yazan bir teknoloji, zamanın ötesinde Alman kalitesinden geliyor: Miele Triflex HX2.

Triflex HX2, Miele’nin en güçlü kablolu elektrik süpürgesini bile geride bırakıyor. *Güçlü elektrikli fırçası, Vortex teknolojisi ve yeni Dijital Verimlilik Motoru sayesinde %60’ın üzerinde** daha fazla emiş gücü sağlıyor. En tozlu yerlere bile en kolay şekilde ulaşan üstün performansıyla Miele Triflex HX2, dinamik temizliğin kanıtını hepimize sunuyor.

*STB 305-3’ donanımlı Miele Complete C3’e (SGEF3) kıyasla temizleme performansı (halıdan ve aralıklı sert  zeminden toz çekme, halıdan lif çekme). IEC62885-2 standardına uygun.
**Triflex HX1 ile karşılaştırıldığında

Zamandan tasarruf

Zaman, şüphesiz ki hepimiz için çok değerli. Modern çağın temposuna ayak uydurmak için hepimizin hızlı olmaya ve zamandan tasarruf etmeye ihtiyacı var. Neyse ki Triflex HX2 bize zamandan da kazandırıyor. Değiştirilebilir VARTA Li-Ion pili sayesinde, Triflex HX2’in belirli modellerinde 120 dakikaya varan kesintisiz bir temizlik mümkün!*

*Güç ayarı 1 için elektro fırça takılı değilken Multi Floor XXL ve 2 pil kullanımı için geçerlidir.

Teknolojik temizlik

Gelişen teknolojiden hayatımızın her alanında beklentimiz büyük. Ama özellikle de temizlik söz konusu olduğunda. Temizliğin etkili olması kadar hızlı, pratik ve kolay olması da çok önemli. Çünkü hepimiz temizliğe daha az, hayata daha fazla zaman ayırmak istiyoruz.

Miele Triflex HX2, ultra geniş akıllı fırçası ile daha kısa sürede daha fazla alanı temizlememizi mümkün kılıyor. Akıllı fırça özel tasarımı sayesinde dönme hızını ve her zemine uygun gücü otomatik olarak ayarlıyor. Yani, halı, fayans, parke hiç fark etmez, her zeminde mükemmel temizlik! Üstelik Triflex HX2’nin ekstra parlak LED ön ışığı ile tozlar hangi zeminde olursa olsun ondan kaçamıyor, çünkü optimum aydınlatması ile tüm tozları algılamayı başarıyor.

Bonus: Daha sağlıklı yaşam alanları

Modern dünyada hızla artan arabaların neden olduğu egzoz gazları, sanayileşme, kalabalıklaşan şehirler, hava kirletici partiküller derken günümüzde sağlığımızı en fazla tehdit eden unsurlardan biri şüphesiz ki hava kirliliği. Dış dünyada bireysel sürdürülebilir ve çevre dostu tercihler dışında yapabileceğimiz pek fazla bir şey olmasa da evlerimizde daha temiz ve sağlıklı bir havayı mümkün kılabiliriz.

Miele Triflex HX2, sahip olduğu HEPA filtre ile %99.999* oranında filtreleme sağlıyor ve ekstra hijyen seviyesi için ultra ince parçacıkları hapsediyor. Bize de derinlemesine tertemiz evlerimizde sağlıklı nefeslerle tazelenmek kalıyor.

*Pro, Performance ve Cat & Dog modellerinde HEPA filtre bulunmaktadır.

Siz de zamanın ötesinde bir kalite ve temizlik için değişen ihtiyaçlarınıza ayak uyduracak güçlü bir yardımcıyla tanışmak isterseniz Almanya’da tasarlanan ve üretilen Miele Triflex HX2’in dünyasına girmek için tıklayın.

Bu yazı Miele katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement