Erkek modasında çizgilerin geri dönüşü

Erkeklere Özel Çizgili Kombinler
Erkeklere Özel Çizgili Kombinler

İlkbahar-Yaz trendleri, renk ve desenler üzerine kurgulanmaya devam ediyor. Günlük giyimde söz konusu olan trendleri belirlerken tasarımcılar; ilham aldıkları eskiye dönük birçok materyal ve tarihi değişimlerle birlikte, koleksiyonlarının odak noktasını sokak modası üzerinden değerlendiriyorlar.

Parlak renklerin daha popüler olacağı bir sezona girerken, geçmişten günümüze devam eden bir trend var ki asla vazgeçilemiyor: Çizgiler.

Çizgili tasarımları bu yaz etrafımızda fazlasıyla görebiliriz. Moda anlamında çizgili-desenli bir seri yapmak ve klasikten uzaklaşmak anlamında çeşitli kombinasyonlar elde edebileceğimiz farklı yollar var.

Çizgili t-shirt bu yaz popülerlik bakımından hızla yükselmeye devam edecek ve bütün bir yıl giyilebilir bir hal alacak. Çizgilerin yuvarlak yakalı t-shirt, polo yaka ve yeleklerde uygulanması son derece şık bir görünüm sağlayacaktır. Renkler bakımından lacivert ve beyaz, siyah ve beyaz, siyah ve kırmızı, gri ve beyaz popülerliğini bir kez daha kanıtlayacak. Denim yelek ve ceketlerle kombinlenebilecek çizgili t-shirt ve gömlekler de sizleri daha şık ve sofistike gösterecektir.

Sokak modasının yeniden şekilleneceği, çizgilerin hakim olacağı bir yaza hazırlıklı olun.

 

Iceberg

 

Marc by Marc Jacobs                                        Vivienne Westwood

 

Costume National                              Jean Paul Gaultier

 

Tommy Hilfiger

Umut Kılınç
Grafik Tasarım mezunu, görselliği ön planda tutan, yaratıcı ve renkleri hayatından eksik etmeyen, hop orada hop şurada gez dolaş eğlen öğren mantığıyla yaşayan, mütevazi-çalışkan-üretken, ... Devam