Tüüüm anneler için birbirinden özel Anneler Günü hediyeleri

Özel gününde, sevgiyle donatılmayı hak eden birileri varsa, hiç şüphesiz annelerdir. Elbette burada, herhangi bir canlıya “annelik” eden herkesten söz ediyoruz… Bir insan veya hayvan yavrusuna annelik eden harika kadınların, her gün yaptıkları sayısız fedakarlığa tanık olsak da, gözden kaçırdığımız pek çok sevgi eylemi de olabilir. Bu yüzden Anneler Günü, sevgisi her şeye, herkese yeten tüüüm annelere görüldüklerini hissettirmek için harika bir fırsat!

İster uzun zamandır istediği bir şey hediye edin, ister ona özel harika bir kahvaltı hazırlayın, anneniz onu düşündüğünüz için çok mutlu olacak. Unutmayın; ona verebileceğiniz en değerli hediye, sevginiz! Ayrıca Anneler Günü’nün sadece kendi annenizle sınırlı olmadığını da hatırlatalım! Bu özel günü anneannenize, kayınvalidenize, yeni bir hayvan dost sahiplenen arkadaşlarınıza sevginizi göstermek için de kullanabilirsiniz.

İşte tüüüm anneler için hepsi birbirinden özel Anneler Günü hediyeleri!

Pati annelerine…

Pati anneleri gayet iyi bilecektir ki, yorgun bir günün ardından eve gelip TV karşısına uzandıklarında, hemen yanlarına sokulan hayvan dostlarıyla hasret gidermek kadar dinlendirici bir aktivite olamaz! Bir pikenin altında birlikte ısınmak, günün yorgunluğunu unutturacak kadar etkili bir aktivitedir. Bu noktada siz de o sevdiğiniz özel insana Anneler Günü hediyesi vermek için farklı desen ve kumaşlarla üretilen, estetik görünümüyle hem ısıtan hem de şık bir görüntü oluşturan English Home pike modelleri arasından bir hediye seçebilirsiniz. Ayrıca English Home nevresim modelleri arasından seçeceğiniz, mevsime uygun, uyku deneyimini başka bir boyuta taşıyan bir nevresim seti de hiç fena olmaz! Böylece bol dinlenmeli anlarda sizin de bir imzanız olmuş olur…

Instagram annelerine…

Günümüzde Instagram her şeyimiz! Neredeyse her anımızı orada paylaşıyoruz. İşte Instagram anneleri de gerek annelik deneyimlerini gerekse yaptıkları aktiviteleri sosyal medya aracılığıyla paylaşarak takipçilerine farklı konularda ilham oluyorlar. Eğer siz de bir Instagram annesine hediye alacaksanız her evin ihtiyacı olan, aynı zamanda en keyifli sofralara şıklık katan bir yemek takımına ne dersiniz? Yemek masalarında veya yemeklerden sonra içilen keyifli kahve ve çaylarda, English Home’un şık tasarımlı sofra servis ürünleri, harika seçenekler olabilir. Elbette sunumlarını eşsiz kılmak için English Home sofra tekstili ürünlerini inceleyerek; örneğin yemek sofralarında kullanacağı Amerikan servisler gibi ekstra ögeler de seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, aralarından onun zevkine uygun bir seçim yapmak ve sonra gözlerindeki gülümsemeyi seyretmek!

Oyun annelerine…

Annelerin yoğun iş temposu veya evde günlük yapılması gerekenler arasında koştururken, aynı anda çocuklarını eğlendirme ve mutlu etme süper gücüne sahip olduklarını biliyor muydunuz? Evet, anneler çok yorulsalar da her zaman bunu yapmanın bir fırsatını buluyorlar! Mesela çocuk odasındaki peluş oyuncaklar, bir oyun annesinin elinde, onu kahkahalara boğacak türlü eğlenceli oyunlara dönüşebilir! Siz de hayatın her anına neşe katmayı bilen bir oyun annesine hediye seçecekseniz, English Home’un bebek ve çocuk odası aksesuarları arasında gezinerek tatlı mı tatlı peluş oyuncuklar keşfedebilirsiniz. Biraz eğlenme ve mutlu olma sırasını bu kez ona bırakın!

“İç bakiyim” annelerine…

Sanıyoruz bir annenin “İç bakayım şunu” komutuna karşı gelmenin henüz keşfedilmiş bir yolu yok… O kahvaltı sofrasından aceleyle, tam doymamış bir şekilde kalkmanın bir yolu da! İşte her yaşta ve her koşulda sizi düşünmekten vazgeçmeyen anneniz için English Home kahvaltı takımı modellerinden birini seçerek, birlikte yapılan unutulmaz kahvaltı sofralarına anlam katabilirsiniz. Masa örtüsü ve bardak modellerinden servis sunum ürünleri çeşitlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip English Home ailesi, kahvaltı takımlarını kaliteli, şık ve zarif tasarımlarla harmanlayıp sizler için sunar. Bunların yanı sıra English Home çay seti modelleri de her türlü sofra düzenine ahenk katan tasarımlardan oluşur. 

Çiçek annelerine…

Herhangi bir canlıya bakan, emek veren ve onu sevgiyle büyüten herkes “anne”dir demiştik. Dolayısıyla, bize her gün özümüzle yeniden bağ kurma fırsatı sunan ve renkleriyle, kokularıyla doğayı evlerimize taşıyan bitkilere bakmak da benzer bir emeği ifade ediyor. Eğer sizin de Anneler Günü’nde hediye alacağınız kişi bir çiçek annesiyse, onun için çiçeklerin ya da süs bitkilerinin sağlıkla büyütülebildiği saksı modelleri arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. English Home saksı modelleri arasından onun zevkine ve tarzına uygun olarak ahşap saksı, cam saksı, porselen saksı ya da seramik saksı çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Tabii ev dekorasyonunun önemli parçalarından olan canlı ve yapay çiçekler için birbirinden şık vazolar da harika birer hediye olabilir. Bunun için çeşitli tasarımları ile ilgi çeken English Home vazo modellerini inceleyebilirsiniz.

Tümmm Annelerin Günü Kutlu Olsun

 

* Bu yazı English Home katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement