Ellerinizi kendinize saklayın

Seksin en enteresan yanlarından biri, bedenden daha çok beyinle ilgili olmasıdır. Yani cinsellik önce beyinde başlar. Bu, ön sevişmenin daha kıyafetlerinizi çıkarmadan, hatta bazen partnerinizi bile görmeden başladığı anlamına gelir.

Uplifers olarak, partnerinizi herhangi bir fiziksel temasa gerek olmadan baştan çıkarmanıza yardımcı olacak ipuçlarını derledik. Bu ipuçları sayesinde, bir araya geldiğinizde, ısınmakla zaman kaybetmek yerine, ateşli ve heyecanlı anlarınızı arttırabilirsiniz.

Daha Ateşli Bir Sevişme İçin Neler Yapılmalı?
Daha Ateşli Bir Sevişme İçin Neler Yapılmalı?

Kulağına fısıldayın

Şık bir kokteylde, şirket pikniğinde ya da  partnerinizle baş başa bir yemekte olabilirsiniz. Nerede olduğunuzun aslında bir önemi yok. Yapmanız gereken sadece partnerinize doğru hafifçe eğilip, dudaklarınızı kulağına yaklaştırarak tahrik edici, tatlı sözler fısıldamak. Ne diyeceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa, “Bütün gece boyunca seni düşündüm, eve vardığımız anda…”  iyi bir başlangıç olabilir. Bu tavrınız karşısında, partneriniz tahmin edemeyeceğiniz kadar çok tahrik olacak, baş başa kalmak için sabırsızlanacaktır.

Sms atın

Daha Ateşli Bir Sevişme İçin Neler Yapılmalı?
Daha Ateşli Bir Sevişme İçin Neler Yapılmalı?

Evet, ona tahrik edici mesajlar atın. Ergenliği çoktan geride bırakmış olabilirsiniz, ancak 18-88 yaş arası bütün erkekler hala bu tarz flörtlerden zevk aldığı bilinen bir gerçek. Şunları bir deneyin: “Fena şeyler düşünüyorum, seni görmek için sabırsızlanıyorum” , “Şu an ikimizi çıplak ve terli hayal ediyorum.”.Yaratıcı olmaya çalışın, sonuçta partnerinizi baştan çıkaracak sözleri sizden daha iyi bilen yok!

En seksi fotoğrafınızı  gönderin

Bu pek tarzınız olmasa da, partnerinizin iştahını aşacağı kesin! Hatlarınızı belli eden, dar ve yapışık bir elbise giyerek, ya da dudaklarınızı ön plana çıkararak bir poz verin. Çektiğiniz fotoğrafı hemen ona yollayın. Herhangi bir şey yazmanıza gerek yok. Emin olun, partneriniz daha şaşkınlığı üzerinden atamadan, sizi türlü fantezilerle hayal edecek ve sabırsızlanmaya başlayacak.

Önceden belirlediğiniz bir film ya da dizi izleyin

Şu ana kadar izlediğiniz, en iyi sevişme sahnesini düşünün. Bu 91/2 weeks filmindeki, Kim Basinger ve Mickey Rourke’nin buzdolabı sahnesi ya da Unfaithful (Sadakatsiz ) filmindeki merdiven boşluğu sahnesi olabilir. Seçtiğiniz filmi beraber seyrederken, malum sahnenin heyecanı sizi ve partnerinizi havaya sokacaktır.

Kışkırtıcı şeyler satın alın

Partnerinizi heyecanlandırmak ve şaşırtmak için yeni bir şeyler deneyin; göz maskesi, dantel iç çamaşırı, ya da merak ettiğiniz bir seks oyuncağı… Onu baştan çıkaracak seçimi yaptıktan sonra, yatak odasına girdiği anda, aldığınız şeyi ona gösterin. Partneriniz mesajı hemen alacaktır.

Jamie Beckman tarafından yazılan makalenin orijinali için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!