Eco Love Fest 3, 20-24 Eylül tarihlerinde Zorlu’da

Zorlu Center, doğanın değerini ve sürdürülebilirlik kavramının önemini vurgulamak amacıyla yeni hikayeler ve deneyimler sunmaya devam ediyor. Eco Love Fest bu yıl da çok yönlü ve farklı içerikleri, ekolojiyle ilişkili farklı disiplin ve sektörlerin katılımıyla 20-24 Eylül tarihleri arasında Zorlu Center’da gerçekleşecek. Etkinlik, sürdürülebilirliği merkezine alan çeşitli markaların katıldığı bir açık hava pazarını içeriyor. Bu pazarda, çevreye saygılı ürünler ve hizmetler sunan markaların ürünlerini keşfetme fırsatınız olacak. Ayrıca, sürdürülebilirlikle ilgili ilham alabileceğiniz atölye çalışmaları da düzenlenecek. Bu atölyelerde, çevre dostu yaşam tarzı konularında bilgi edinebilir ve pratiğe dökebilirsiniz. Söyleşiler ve müzik performansları gibi etkinlikler de programın bir parçası olarak festival katılımcılarıyla buluşacak. İşte etkinliğin detayları:

Dünyaya saygılı markalar ‘Eco Love Fest’’te

Net Zero Cup, Müstakil Dükkan, Biorenda Cosmetics, Lindos Naturals, Krijen, Mah-Roc, Y. Woodstudio, Yelim Özdinç, Soapy Co., Madame Flora, Going Zero, Eudemonia, Permatürk, Eataly, Temiz Hasat Derneği, Sukurusu Paper Studio, Dogist, Kind Cooky, ‘Eco Love Fest’ pazarına katılacak markalar arasında yer alıyor. 

Ekolojik atölyeler ‘Eco Love Fest’’te

H&M ile Kıyafetlerin Onarımı üzerine Take Care Corner, Eataly ile Sıfır Atık Atölyesi, PermaTürk ile İçindeki Yabanı Keşfet Yoga Atölyesi, Madame Flora ile Cilt Serumu Atölyesi, Eudemonia ile Yaşam Alanınız ve Kendiniz İçin Enerji Temizliği Atölyesi, Mah-Roc ile T-Shirtlerden Çanta Yapma İleri Dönüşüm Atölyesi 22 Eylül Cuma günü sürdürülebilirlik meraklılarını bekleyecek. 23 Eylül Cumartesi günü ise Müstakil Dükkan ile Seramik Boyama Atölyesi, Su Kurusu Paper ile Kağıtlardan Defter Yapımı, PermaTürk ile Solucanların Gücü Adıına ile Vermikompost Atölyesi, Onaranlar Kulübü ile Atık Kartonlardan Saat Üretim Atölyesi, PermaTürk ile Tohum Ekim Atölyesi gerçekleşecek. Festivalin son günü olan 24 Eylül Pazar günü ise Krijen – Aromaterapik El & Vücut Ovması Atölyesi, Lindos ile Doğal Temizlik Ürünü Yapımı Atölyesi, Soapy Co. ile Doğal Tonik Yapımı Atölyesi, PermaTürk – Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler ve Çaylar Atölyesi, Onaranlar Kulübü ile Atık Ambalajlardan Saksılık Üretim Atölyesi, PermaTürk – Böcek Oteli  Atölyesi katılımcıları bekleyecek. Eco Love Fest 3 kapsamındaki tüm atölyeler Zorlu Center Park Alanı’nda gerçekleşecek.

Sürdürülebilirlik söyleşileri ‘Eco Love Fest’’te

Sürdürülebilirlik alanında farkındalık yaratacak, alanında uzman ve özel isimlerin katılımıyla gerçekleşecek söyleşiler de Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda katılımcıları bekleyecek.

Kybele’s Garden ile Geleceğin Yeşil Altını: Yosunlar!  Söyleşisi 22 Eylül tarihinde, Slow Food ile Türkiye’nin Gizli Lezzetleri: Nuh’un Ambarı Söyleşisi, Permatürk Vakfı ile Sürdürülebilirlik ve Permakültür ile Söyleşisi, Güven İslamoğlu ile Gezegenimiz Bize Ne Anlatmak İstiyor?  Söyleşisi 23 Eylül tarihinde gerçekleşecek.

24 Eylül tarihinde ise Permatürk Vakfı ile İklim Krizine Karşı Sürdürülebilir Uygulamalar Söyleşisi, Eudemonia ile Aromaterapi ile Sağlıklı Yaşam Ritüelleri Söyleşisi, Türkişi Minimalizm: Hale Acun Aydın ve Gurulogy: Serra Tükel ile Şehir Hayatında Sürüdürebilir Yaklaşımlar söyleşisi gerçekleşecek.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hybrid Community (@hybridcommunity)’in paylaştığı bir gönderi


Deep house müziğin son dönemdeki başarılı temsilcilerinden Jabbar23 Eylül Cumartesi Eco Love Fest’te sahne alacak.

Festivalle ilgili tüm detaylar için Zorlu Center, Society To Be ve Hybrid Community Instagram hesaplarımızı takip edin!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!