Dünyanın yeşil yoncası The Populist’te: St. Patrick’s Day için geri sayım başladı

Dünyanın yeşil yoncası St. Patrick’s Day için geri sayım başladı. Dünya çapında pek çok ülkede kutlanan St.Patrick’s Day, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da 19-22 Mart tarihleri arasında The Populist’te kutlanacak.

Eğlenceli festivalin yanı sıra, konukları lezzetli bir menü ve craft tatlar bekliyor. 20 Mart’ta DJ Cihan Saldıran & Ras Memo, 21 Mart’ta ise Nadir Duman özel playlistleri ile St. Patrick’s heyecanını yaşatacak.

The Populist’in festival kapsamında gerçekleştirdiği popüler tadım etkinliği Brewmaster’s Table ise bu yıl 21 Mart’ta gerçekleşiyor. Biletlerin sınırlı sayıda olduğu etkinlikte tadımı yapılan lezzetler arasında; Enginar ve Ispanaklı Dip, Tortilla Cipsleri, Tütsülenmiş Dana Frankfurter Sosis, Kokoreç Pizzetta, Soutwest Salatası ve Cheeseburger yer alıyor. Festivale özel lezzetlere craft tatlar eşlik ediyor.

Saat 15.00’te başlayacak Brewmaster’s Table etkinliğinin biletleri www.biletix.com adresinden satın alınabilecek.

The Populist hakkında

The Populist, iyi yemek ve iyi müzik mottosu, kalıpları yıkan konsepti ve mekân tasarımıyla şehrin eğlence ihtiyacına farklı seçenekler sunuyor. Özenle seçilmiş craft lezzetleri ve alışılmışın dışında tasarlanmış özel dekorasyonu ile The Populist farklılığını ortaya koyuyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!