Dünyanın ne kadar mükemmel ve mucizelerle dolu olduğunu anlatan fotoğraflar

Pascal Mannaerts, gerçek bir maceraperest ve sanatçı. Belçikalı fotoğrafçı, fotoğraf çekmeye okul yıllarında başlıyor. 2000 yılında gerçekleştirdiği Hindistan seyahati ise hayatının tamamen değişmesine neden oluyor.

10 yıldan uzun süredir elinde kamerasıyla dünyayı dolaşan sanatçı, karşılaştığı farklı kültürleri ve keşfettiği ülkeleri, yoluna çıkan insanlar üzerinden fotoğraflarıyla resmediyor. Daha önce National Geographic, BBC, Geo, The Guardian, Le Guide du Routard, Lonely planet, Médecins Sans Frontières gibi önemli dergi ve gazetelerde çalışan Mannaerts, eserlerinden oluşan sergileriyle Avrupa’da, Brezilya’da ve Hindistan’da oldukça iyi tanınıyor.

İnsanların düşüncelerinden, gizeminden, inançlarından, orijinalliğinden etkilendiğini söyleyen sanatçı, bazen yakaladığımız bazense kaçırdığımız, hayatın her anından enstantaneleri kesitler halinde bize sunuyor ve duygularımızı ve merakımızı cezbetmeyi başarıyor. Dünyanın her yerinden yakaladığı muhteşem fotoğraflara birlikte göz atmaya ne dersiniz? İşte dünyanın ne kadar mükemmel ve mucizelerle dolu bir yer olduğunu gösteren mükemmel resimler:

Kaynak:

Boredpanda.com