Dünyaca ünlü müzik efsaneleri Kasım ayında İstanbul’da Good Music In Town’la biraraya geliyor

Kasım ayı, kaliteli ve iyi müzik dinlemek isteyenlerin ayı olacak. Dünyaca ünlü sanatçılar 70. yılını kutlayan Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen “Good Music In Town Konserleri” kapsamında Kasım ayında İstanbullu sanatseverlerle bir araya gelecek.

İşte ”Good Music In Town”un ağırlayacağı dünyaca ünlü sanatçılar;

9 Kasım – Sarah Brightman

Yer: Ülker Sports Arena

SrahaDünyaca ünlü opera baladlarını, klasik müzik eserlerini kendine özgü bir yorumla sanatseverlerle buluşturan, İngiliz soprano, aktris, şarkı sözü yazarı ve dansçı Sarah Brightman  “Good Music In Town” konsepti çerçevesinde 9 Kasım’da Ülker Sports Arena’da İstanbullu müzikseverlerle bir araya gelecek.

“Phantom of the Opera’’, ‘‘Cats’’, ‘‘Requiem’’ ve ‘‘Aspects of Life’’ gibi müzikal yapımlarda da sahne alan, Barselona Olimpiyat Oyunları’nda Jose Carreras ile birlikte seslendirdiği ‘‘Amigos Para Siempre’’ ve ardından Andrea Bocelli’yle seslendirdiği ‘‘Time To Say Goodbye’’ ile büyük bir ivme yakalayan dünyanın en önemli kadın vokallerden Brightman, İstanbullulara unutamayacakları bir müzik ziyafeti sunacak.

Etkinlik biletlerine Biletix‘ten ulaşabilirsiniz.

 21 Kasım – Dee Dee Bridgewater

Yer: Zorlu Center PSM

dee deeCaz klasiklerini, alışılmış standartların dışında, kendine özgü yorumuyla seslendirerek günümüzün en üst düzey caz vokalistleri arasında yer alan Dee Dee Bridgewater, şarkılarını 21 Kasım’da Zorlu Center PSM’de İstanbullu caz tutkunlarıyla paylaşacak.

Dizzy Gillespie, Sonny Rollins, Dexter Gordon ve Max Roach gibi sanatçılar ile çalışma şansını yakalayan ve 1974’te The Wiz Müzikali’ndeki rolüyle Tony Ödülü’nü kazanan Amerikalı Caz sanatçısı Dee Dee Bridgewater 1997 yılında Ella Fitzgerald adlı albümü ile 2 Grammy Ödülü birden kazanmıştı.

Etkinlik biletlerine Biletix‘ten ulaşabilirsiniz.

 27 – 29 Kasım – André Rieu

Yer: Sinan Erdem Spor Salonu ve Ülker Sports Arena

andreDünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen André Rieu, geçen yıl tüm biletleri aylar öncesinden tükenen Kasım ayındaki muhteşem konserinin ardından sürprizlerle dolu yeni şovuyla 2014 Dünya Tur’u kapsamında bir kez daha İstanbul’a geliyor. “Valslerin Kralı” André Rieu, 2014 Dünya Tur’u kapsamında 27 Kasım’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda ve 29 Kasım’da Ülker Sports Arena’da iki özel konser ile sevenleriyle buluşacak.

Bugüne kadar dünya müzik listelerinde 30 kez liste birinciliği, 355 Platin Albüm Ödülü, 35 milyon DVD satışı, 2012 dünyanın en çok satan erkek sanatçısı, 2009-2011 Yılın Tur Sanatçısı Top 10 gibi başarıları elinde tutan André Rieu, yine Pollstar’da 2012 yılının en çok kazanan müzisyenler listesinde 12. sırada yer alıyor. The New York Times’da yayınlanan bir incelemede“Klasik Müziğin Madonna’sı” olarak söz edilen André Rieu’nun müziğinin tüm dünyayı kucaklayabilecek bir güce sahip olduğu belirtiliyor.

Etkinlik biletlerine Biletix‘ten ulaşabilirsiniz.

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!