Dünya markalarına yakından bakmak isteyenler için Boyner Fresh Pop Up Store Akmerkez’de

Moda dünyası ve trendler neredeyse ayak uydurulamayacak bir hızla değişip yenilenirken, stil sahibi kadınlar trendleri zamansızlıkla buluşturan parçalara yönelmeyi ihmal etmiyor. Ayşe Boyner’in dünyaca ünlü markalarının ürünleri arasından özel seçkisi ile hazırlanan Boyner Fresh; farklı parçaları keşfetmek ve gardırobuna eklemek isteyen kadınların ilk tercihlerinden olmayı başarıyor. Türkiye’de sadece Boyner Fresh seçkisi altında satılan ürünler, sınırlı sayıda ve ulaşılabilir fiyatlarla modaseverlerle buluşuyor.

Yüksek moda beklentisini ulaşılabilir fiyatlarla sunmak için ortaya çıkan Boyner Fresh konsepti, farklı tarzlara  özel koleksiyonları ile de kadınların ilgisini çekiyor. Young & Playful, Trendy Grown Up, Rock Chick & Boho, British Cool & Girly, Party & Evening gibi konseptlere özel olarak hazırlanan seçkiler; genç ve dinamik kadınların gözdesi İngiliz Unique 21, retro tasarımlarıyla Motel, dikkat çekici ve göz alıcı Glamorous, yenilikçi kesimleri ve cesur baskılarıyla One O Eight gibi dünyaca ünlü markaların ürünleriyle harmanlanıyor.

Boyner Fresh Pop Up Store artık Akmerkez’de

Dünya modasını yakından takip eden ve trend parçalar keşfetmek isteyen kadınların son aylardaki uğrak adresi olan Boyner Fresh; Boyner mağazalarından sonra şimdi de Akmerkez’de Boyner Fresh Pop Up Store’la karşımızda. Boyner Fresh ve Clinique işbirliği ile yapılan açılış davetinde yepyeni Boyner Fresh ürünleri tanıtılırken, Clinique ekibi makyaj ve güzellik sırlarını uygulamalı olarak paylaştı. Geçici süreyle açık olacak mağaza, renkli ve gözde kış koleksiyonlarıyla modaseverlerden tam not aldı.

Boyner'e özel Clinique setleri de Boyner Fresh Pop Up Store'da
Boyner’e özel Clinique setleri de Boyner Fresh Pop Up Store’da
Kışa dair ne varsa Boyner Fresh’te

Clinique ve Boyner Fresh’in iş birliğiyle düzenlenen etkinlikte sadece Boyner’e özel Clinique setleri de mağazada yerini aldı.

Boyner Fresh Pop Up Store’da kışlık elbiselerden en iddialı parti elbiselerine, farklı stillerle göze çarpan pantolonlardan eteklere, şapka ve çantalardan tasarım yapay kürklere kadar çok geniş bir yelpazede özgün tasarımlar sunuldu.

 

 

Siz de yeni sezona iddialı ve benzersiz parçalarla giriş yapmak için Boyner Fresh ürünlerine ve Boyner Fresh Pop Up Store’a uğramayı ihmal etmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!