Doğanın kalbinden yaratılan sanat eserleri

Brooke ve Vicki kardeşler, Doğa Ana’nın incelikli uyumunu kullanarak eşsiz sanat eserleri yaratıyorlar. Her bir parçayı ararken, doğru olanı bulmak için çokça vakit harcadıklarını dile getiren kardeşler, çevredeki alanın her bir karesini titizlikle inceliyorlar; ama bu aktivitenin insan ruhu için oldukça dinlendirici olduğunu da belirtiyorlar.

Bazen yere rastgele düşmüş bir yaprak çantanın içine giriyor, oradan da resmin bir parçası olan bir kaşa veya bir köpeğin kulağına dönüşüveriyor. İnce dal parçaları ise elmacık kemiği veya çene çizgisine dönüşebiliyor. Parçaların şekillerine göre sonsuz sayıda olasılık olabiliyor. Stüdyoda ise küçük parçalar bir bütüne dönüşmeye başlıyorlar. Taze gül yaprakları bir yüz için mükemmel dudaklara dönüşebilirler. Cımbız ile dikkatlice yerleştirilen beyaz gül yaprakları ise göz akı ve makyaj için kullanılabiliyor. Önemli olan hassas çalışmak ve parçaların dağılmasını önlemek için hapşırmamaya dikkat etmek.

Parçaların yerleşimi bittikten sonra resmin fotoğrafı çekiliyor. Bu sırada onları bozmamak için ekstra bir özen gerekiyor. Fotoğraf aşamasından sonra ise tüm parçalar geri dönüşüm için tekrar doğaya bırakılıyor. Bu portrelerde göreceğiniz her şey aslında doğanın ta kendisi ve Doğa Ana’ya olan sevginin bir gösterimi. İşte Vicki ve Brooke kardeşlerin eşsiz çalışmaları:

Kaynak:

boredpanda.com