Doğal meyve ve kuru yemişlerin lezzetli bileşimi: Rawsome sağlıklı atıştırmalık

Sağlıklı atıştırmalıklar, gün içerisinde düşen enerjimizi yükseltmemizi ve açlığımızı bastırmamızı sağlarken; lezzetli bileşimleriyle de şeker, çikolata gibi sağlıksız abur cuburlar için de en lezzetli alternatiflerden olmayı başarıyor. Sağlıklı atıştırmalığın yeni lezzeti Rawsome, glutensiz, çiğ, şeker ilavesiz, vegan, doğal ve düşük kalorili bar çeşitleriyle, bir pakette sağlık, özen ve sevgi vadediyor.

Doğaya ve canlıya zarar vermeksizin, yaşamı sahiplenenler ile sağlığına ve kilosuna özen gösterenler için üretilen Rawsome, 5 farklı atıştırmalığıyla raflarda yerini alıyor.

www.rawsome.com.tr üzerinden de satışı yapılan atıştırmalıklar, doğal meyve ve kuru yemişlerden üretiliyor. Karışık kuru yemişli, proteinli-meyveli, hindistan cevizli, elmalı-tarçınlı ve ham kakaolu olmak üzere 5 çeşidi bulunan Rawsome, günün her saati gönül rahatlığıyla atıştırabilmek isteyenlerin yeni tercihi.

Bu masum atıştırmalıklardan Rawsome Nuts&Berries 162; Protein 167; Coconut (Hindistan cevizli) 180; Apple&Cinnamon (Elmalı tarçınlı) 125; Raw Cacao çeşidi ise 138 kalori.

Rawsome

Rawsome hakkında

Rawsome markasının yaratıcısı Pachamama Gıda, 2016 yılının başında, “daha iyi bir yarın için bugün doğru işler yapmak gerektiği” inancı ile kurulmuş ve kendi tesisinde üretim faaliyetine başlamıştır. Sadece doğal, çiğ, şeker katkısız, glütensiz, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ara öğün üretimi yapan Pachamama Gıda, gelen talepleri değerlendirerek ticaretini çok kısa bir zaman içerisinde yurt dışına taşıyacaktır. Yeni ürün çeşitleri ve grupları ile ürün gamını büyütme planı olan firmanın ürünlerindeki temel özellik, şeker, katkı maddesi ve glüten içermemesidir. Ürünlerini “sade, masum ve lezzetli” olarak tarif eden Pachamama Gıda, az değil tam beslenme üzerinde durmaktadır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!