Doğadan +Destek Serisi ile #GününeArtıKat: Gün Boyu Odaklan, Parla ve Canlan

Günümüzde, mutluluğun ve iyi yaşamın en büyük önceliklerinden biri, modern yaşamın yoğun temposunda, iş hayatı ve kişisel hayatımız arasında denge bulabilmek. Hepimiz, her gün, yaşamın gerektirdiği sorumluluklara ayak uydurmaya çalışırken, bir yandan da keyif aldığımız aktivitelere, hobilerimize, eğlenmeye ve sevdiklerimize zaman ayırarak mutluluğu yakalamaya çalışıyoruz. Günlük hayatımızı tanımlarken ‘yoğun’ en çok kullandığımız sıfatlardan biriyken, haliyle enerjimizi yükselterek bizi güçlendirecek yardımcılara da ihtiyaç duyabiliyoruz.

Dengeli ve sağlıklı beslenmek, egzersizi ihmal etmemek, dinlenmeye zaman ayırmak, kaliteli ve yeterli uyku almak, sağlıklı bir zihin ve bedenin olmazsa olmazlarından. Ekstra desteğe ihtiyaç duyduğunuzda ise, Doğadan +Destek Serisi ile gün boyu ihtiyacınız olan desteği bulmanız mümkün.

Doğadan Yeşil Çay, şimdi vitamin ve bitki & meyve karışımlarıyla zenginleştirildi ve Doğadan +Destek Serisi paketlerine girdi. Odaklan, Canlan ve Parla Paketlerinde yeşil çay bazlı +Destek çayınızı yudumlarken, keyifli içiminin tadına varabilir, bitki & meyve karışımlarının lezzetli tadıyla damaklarınızı şenlendirebilir, gün boyu desteğin keyfini sürebilirsiniz. 

Doğadan +Destek Odaklan ile her yudumda anda hissedin.

Zencefil ile nanenin ferahlatıcı etkisi ve canlandırıcı tadının, yeşil çay, ginkgo ve kişnişle harmanlandığı Doğadan +Destek Odaklan, B6 vitamini ile özel olarak zenginleştirildi.

Akdeniz’den başlayarak tüm dünyaya yayılan ve en aromatik bitkilerden biri olan tıbbi nanenin kokusunu, Ayurveda ve Çin tıbbının temel bitkilerinden olan zencefilin tadını, son dönemlerin en popüler takviyelerinden ginkgoyla bir araya getiren +Destek Odaklan, bir kupası (200mL) ile günlük B6 vitamin ihtiyacının %25’ini karşılıyor.

Doğadan +Destek Parla ile her yudumda güzel hissedin.

Moringa ve guava ile harmanlanan yeşil çay, frenk üzümü ve ahududunun nefis uyumu ve meyan kökünün yumuşak, tatlı lezzeti, biotin ile zenginleştirildi ve Doğadan +Destek Parla’da bir araya geldi. 

Birçok temel vitamin ve mineral içeren tropikal meyve guava ve frenk üzümünü, çok hızlı büyümesiyle de bilinen ve cilt bakım ürünlerinde sıkça kullanılan “mucize ağacı” moringayla buluşturan +Destek Parla, bir kupası (200 mL) ile günlük Bitoin ihtiyacının %40’ını da karşılıyor.

Doğadan +Destek Canlan ile her yudumda canlı hissedin.

Güney Amerika’nın popüler içeceği mate ile harmanlanan yeşil çay, ginseng ve guarananın canlandırıcı tadı ve tatlı portakalın keyifli içimini bir araya getiren Doğadan +Destek Canlan B1 ile özel olarak zenginleştirildi.  

Canlandırıcı tadıyla özellikle sporcular tarafından tercih edilen, Güney Amerika’nın en popüler içeceklerinden mate, enerji içeceklerinde yaygın olarak kullanılan guarana ve Çin kültürünün vazgeçilmezi ve adı Yunancada “her şeyi iyileştiren” anlamına gelen ginsengin uyumla bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Doğadan +Destek Canlan, bir kupasıyla (200mL) günlük B1 Vitamin ihtiyacının %25’ini de karşılıyor.

Vitaminler ve bitki & meyve karışımlarıyla zenginleştirilen yeşil çay bazlı Doğadan +Destek Serisi gün boyu yanınızda. Doğadan +Destek Serisine Migros’lardan ulaşabilir; tanışmak için linke tıklayabilirsiniz.

Bu yazı Doğadan katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement