Doğaçlama bir şifa alanı yaratan The Mush Project, ikinci bölümüyle geliyor

Doğaçlama bir şifa alanı yaratan ve bu esnada gonglar, himalaya çanakları, aqua drum, metalafon, russian-bells ve tabla gibi dünyanın dört bir yanından gelen enstrümanları kullanan The Mush Project’in 1 Nisan 2018’de başladığı yolculuğun bir sonraki durağı olan Büyüme/The Growth 2 Haziran 2018 saat 16:30’da The Seed’de gerçekleşecek.

Bu etkinlik, toplam 4 doğaçlama performanstan oluşan Four Seasons, All Senses serisinin ikincisi. Etkinlik; büyütüp geliştirmek istediğiniz bir hayaliniz, fikriniz, ilişkiniz, yeteneğiniz varsa sizi bunlar için çağırıyor olabilir.

Gonglar, himalaya çanakları, aqua drum, metalafon, russian-bells, tabla gibi dünyanın dört bir yanından gelen enstrümanları ve farklı sanat disiplinlerini bir arada kullanarak doğaçlama bir şifa alanı yaratan The Mush Project, katılımcıları bir yolculuğa davet ediyor. Bu, sanatçı ve katılımcıların kendilerini titreşime bıraktıkları bir deneyim olarak ön plana çıkıyor.

Her performansın bir teması bulunuyor. Katılan herkes bir bütün halinde, temanın bir parçası oluyor. Bu etkinlik herhangi bir ön bilgi gerektirmiyor. Sizden sadece kendinizi temaya bırakmanız isteniyor.

  • Tema: Her dinletinin ayrı bir teması/öyküsü vardır.
  • Doğaçlama: Tema/öykü farklı enstrümanların doğaçlama sesleri ile anlatılır.
  • Deneyim: Bu, bilinen müzik dinletilerinin dışında katılımcıların kendilerini şifalı seslere bıraktıkları bir deneyimdir.
  • Çağrı: Tema etrafında yaratılan alan, katılımcıları kendi seslerini, nefeslerini ve renklerini keşfetmeye davet eder. 

The Mush Project etkinlik biletlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!