Delimonti ile “Yol Hikayeleri”nde bu ay: Karadeniz lezzetleri

Geleneksel lezzetlerin modern sunumlarla buluştuğu Delimonti, İstanbullular için hem gastronomi market hem de eşi benzeri olmayan bir buluşma noktası. Anadolu topraklarında doğan geleneksel tarifleri özgün hallerine sadık kalarak modern sunumlarla misafirleriyle buluşturan Delimonti; diğer yandan pek çok doğal lezzeti de deneyimleyebileceğiniz ve üretim aşamalarına şahit olabileceğiniz bir gastronomi marketi.

Ziyaretçileri ile buluşturduğu birbirinden lezzetli ürünlerin üretim ve tedarik süreci ile ilgili bir video serisi başlatan ve her ay farklı bir yöreyi ziyaret eden Delimonti ekibi, Kasım ayında bizleri Karadeniz’e götürüyor.

“Yol Hikayeleri” Kasım Ayında Karadeniz’de

Yerel güzeldir, sunum özeldir” mottosuyla yola çıkan Delimonti, mevsimsel lezzetlerden oluşan zengin menüsünün yanında, doğrudan yerli üreticilerden tedarik ettiği en özel ürünleri gastronomi marketinde misafirleriyle buluşturuyor. Bu ürünlerin tedarik ve üretimine dair hazırladığı mini video serisini de sosyal medya hesaplarından paylaşan Delimonti ekibi;  Kasım ayı boyunca Karadeniz Bölgesi’nin yıldızları fındık, simit, kavurmalı ve peynirli pidenin inceliklerini takipçilerine aktarıyor.

Delimonti’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanan videolarda; Delimonti’deki sütlaca tat katan üst kalite fındık,  özel rengini ve lezzetini yöresel dut şerbetinden alan simit, imansız peyniri ile hazırlanan enfes peynirli pide ve Görele yöresinin etleri ve tereyağıyla lezzet kazanan kavurmalı pide hakkında keyifli bilgiler yer alıyor. Delimonti ekibi,  tüm süreçlerini yerinde takip ettiği lezzetlerin hikayelerini Kasım ayı boyunca takipçileri ile paylaşacak.

Delimonti’nin menüsünde ve gastronomi marketinde lezzet düşkünlerinin beğenisine sunduğu ürünlere ait videolar ve bilgileri, ay boyunca Delimonti’ye ait sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

Instagram: delimontitr
Facebook: delimontitr

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: www.delimonti.com ya da 0212 296 29 29

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!