Darphin & Antoinette Poisson ile yeni yılda cildinize Parizyen bir dokunuş

Cilt bakımı, daha iyi görünmek ve dolayısıyla daha iyi hissetmek için her yaşta üzerinde titizlikle durulması gereken bir konu. Yaşınız her ne olursa olsun, sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmanız, düzenli ve etkili bir cilt bakımı ile mümkün. 1958 yılından bu yana aromatik bitki ve esansları teknoloji ile birleştiren ve kadınları lüks cilt bakımı felsefesi ile tanıştıran Darphin; 2017’yi karşılarken hem siz hem de sevdikleriniz için anti-aging etkili yılbaşı setlerini sizlerle buluşturuyor.

«Kadının cildi, onun hayatını yansıtan bir aynadır» diyen Pierre Darphin ve “À Paris chez Antoinette Poisson” işbirliğinden doğan; özgün tasarımlarıyla Darphin’in Parizyen dokusunu mükemmel bir şekilde yansıtan yılbaşı setleri, üç farklı seri olarak sunuluyor. Tasarımları ile de dikkat çeken bu yeşil kutuların içerisinde yer alan, ilk çizgi ve kırışıklıklardan en yüksek anti-aging etkisine kadar etkili setler, yeni yılda size ve sevdiklerinize mükemmel Darphin deneyimini yaşatacak.

Her cilt endişesi için Parizyen kutular

Bu özel yeni yıl kutularını tasarlarken Antoinette Poisson, Darphin’in ikonik yeşil tonunun üzerinde el ile çizimi anımsatan dekorlar yer alıyor.  Bu çalışmada Darphin’in «Formüllerin Sanatı» ilkesi ile markanın Parizyen ruhu tam olarak yansıtılıyor.

Exquisâge set – Çizgi karşıtı toparlayıcı bakım

DARPHIN HOLIDAY SET EXQUISAGE

  • Exquisâge Beauty Revealing Cream – 50 ml
  • Exquisâge Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream – 15 ml
  • Jasmine Elixir – 4 ml

 

Stimulskin Plus set – sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bakım

DARPHIN HOLIDAY SET STIMULSKIN

  • Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Cream – 50 ml
  • Stimulskin Plus Reshaping Divine Serum – 15 ml
  • 8-Flower Nectar Elixir – 4 ml
Ideal Resource set –ince çizgi ve parlaklık bakımı

DARPHIN HOLIDAY SET IDEAL RESOURCE

  • Ideal Resource Smoothing Retexturizing Radiance Cream – 50 ml
  • Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator – 15 ml
  • Jasmine Elixir – 4 ml
“À Paris chez Antoinette Poisson” hakkında

2012’de, güzel sanatlar restorasyon ve koruma alanında uzmanlaşmış 3 genç bir araya gelerek “À Paris chez Antoinette Poisson” markası kurdu. 18.yüzyıl el yapımı tekniklerini kullanarak “Dominoté” stilini yeniden meydana getirdiler ve zengin, renkli geometrik ve çiçek motiflerinin tekrardan popüler duvar kağıdı, kitap kapağı ve niş motifi olmasını sağladılar.   Julie Stordiau, Vincent Farelly ve Jean Baptiste Martin bu beceriyi tarihi iç mekanları restorasyonunda da kullandılar. “Domino” kağıtlarının görkeminden, renklerinden ve motiflerinden etkilenip geleneksel tasarımları modern ruhla birleştirerek sundular.    Antoinette Poisson, 2017 yılbaşına özel, Darphin’in Parizyen dokusundan etkilenerek özgün deneyim arayışında olan tüm kadınlar için yılbaşı setleri tasarladı.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!