Çiçeklerin sadeliği ile modern kadının çekiciliğinin buluşma noktası : Modern Muse

Koku, hem kadınlar hem de erkekler için stilin en önemli belirleyicilerinden ve çekiciliğin sembollerinden biri. Giyim stiliniz, duruşunuz, makyajınız ve kişisel bakımınız kadar kokunuzun da size özgü olması, tarzınızı her yönüyle ortaya koyması; daha özgüvenli, çekici ve stil sahibi olmanızda büyük rol oynuyor.

MM-BTS_ArizonaStreetBottle_0483

Sizi yumuşak, narin ve feminen ama aynı zamanda özgüveni yüksek, güçlü, özgür, tarz sahibi ve orjinal, tanıştığı herkese ilham veren kişiler için tasarlanmış olan yeni bir parfümle tanıştırmak istiyoruz: Modern Muse

Estée Lauder’ın modern kadının dualitesini anlattığı, ilham veren parfümü Modern Muse’un içerikleri seçilirken dünyada yaşayan 10 master parfümörden biri olan Harry Fremont’un bahçesinden esinlenilmiş.

Muse_womens_day_RET

Harry Fremont bahçesindeki çiçeklerin sadeliği ile modern kadının kompleksitesini harmanlayarak ortaya eşsiz bir eser çıkarmış.

Modern Muse içeriğindeki karşıt ve bugüne kadar bir araya getirilmemiş çiçeksi ve odunsu akordlarla güç ve zerafetin çekici zıtlığını yansıtıyor.

Parfümün çiçeksi notası olan Sparkling Jasmine, Çin’den gelen Yasemin zambağının feminen dokunuşu ile floral notaların canlılığı, modern kadının kreatif enerjisi ve manyetik çekiciliğini temsil ediyor. Odunsu kokusu ise  Paçuli ile biraraya getirilen Madagaskar vanilyası ve Kehribar’dan geliyor.

Parfümün dualitesi her kadının parfümle kendi duruşuna uygun bir bağ kurmasına imkan veriyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!