“Chikirina” ile bu yaz plajları şık ve enerjik stilinizle renklendirin

Havaların ısınmasıyla ve yazın resmen gelmiş olmasıyla, tatil planları ufukta göründü… Dolayısıyla hepimiz için plaj alışverişleri bu aralar öncelikli. 

Plaj modası gün geçtikçe değişirken ve çeşitlenirken, biz de bu değişime ayak uydurmak, daha önce hiç kullanmadığımız renkler kullanmak için cesaretleniyoruz. Plaj terliği, plaj havlusu, şapkası, güneş gözlüğü derken konu mayo / bikiniye geliyor. Genelde mayo / bikini seçerken sağlamlığı, kalitesi, uzun yıllar kullanılabilirliği gibi dikkat edilen belirli şeyler olsa da içinde nasıl göründüğümüz ve tasarımın şıklığı da en az onlar kadar önemli. Bu yaz tarzınızı plajlarda da konuşturmak istiyorsanız, hem konforlu hem de birbirinden şık yeni koleksiyonuyla Chikirina plaj modasına dair aradığını her şeyi size sunuyor.

Chikirina Mayo Lansmanı’ndan

Bir Türk-Amerikan markası olan, okyanus aşırı yaşayan iki kuzen, Fulya Müftüoğlu ve Janelle Berberoğlu tarafından hayata geçirilen “Chikirina” plaj kolesiyonunun tanıtımı için, spor ve moda tutkunlarını 6 Haziran Salı akşamı W Hotel’de verdikleri muhteşem bir parti ile bir araya getirdi.

Metropollerden, şehirli yaşamından ve bu yaşamla boğuşmayı bırakıp uyum sağlamayı seçmiş, Chikirina adını vererek karakterize ettikleri kadınlardan ilham alarak kurdukları markalarının, 2017 plaj koleksiyonunu tanıtan Fulya ve Janelle, hareketli ve aynı zamanda dengeli ruh hallerini “Chikirina”nın yeni mayo ve bikinilerine yansıttılar.

Moda ve medya dünyasından birçok isminin katılımı ile gerçekleşen tanıtımda koleksiyonun en göze çarpan tarafı mayo koleksiyonlarının çift taraflı giyilebilme özelliği ile, ürün sahiplerinin tek bir parçada farklı tarzları yakalayabiliyor olmaları.

Bu koleksiyonlarında da markanın temel stratejisi olan, işlevsellik ve estetiği bir arada sunmaya özen gösteren “Chikirina, İstanbul, İzmir, Bodrum, Adana, Alanya ve Antalya gibi 22 farklı satış noktasında, rahatlık ve şıklık düşkünü her kadının ilgilisini çekecek olan mayo ve bikinileri ile bu yazın çok konuşulan markalarından olacak.

Bu yaz her zamankinden daha havalı, konforlu ve şık hissetmek ve görünmek istiyorsanız, Chikirina’nın yeni sezon tasarımlarına Uplifers Wellness Shop sayfasından ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!