Casio Saatlerle Birlikte Teknolojiyi Kolunuzda Taşıyın

Geçmiş yıllarda zamanı göstermesinin yanında aksesuar olarak da öne çıkan saat modellerinden en az birini eminim sen de kullanmışsındır. Hatta saat koleksiyonu bile yapmış olabilirsin. Koleksiyonun için eşsiz bir parça arayışındaysan, Casio edifice son teknolojinin kullanıldığı birbirinden şık saat modelleriyle seni tanıştırmaya hazır. Casio edifice saatleri teknolojik özelliklerinin yanı sıra yaratıcı tasarımlarıyla da göz dolduran modellerle her ortamda şık olmanı sağlar. Ayrıca dijital ve analog mekanizmanın bir araya geldiği saat modellerinde  bir yandan çağı yakalarken diğer yandan saatin nostaljik tasarımıyla geçmişe bir yolculuk yapabilirsin. Çelik, yuvarlak kadran ve çelik kordon gibi klasikleşmiş zamansız tasarımıyla her dönemin modasına uyum sağlar. Kırmızı, lacivert, gri ve siyah gibi renklerin uyumunu yakalamayı başaran silikon ve deri kordonlu modeller kıyafetine son dokunuşu yapar. Hem teknolojiyi hem de şık ve nostaljik tasarımları bulabileceğin Casio edifice modellerine gardırobunda yer açmaya ne dersin?

Nostaljik Saat Tasarımlarının Teknolojiyle Muhteşem Uyumu

Casio’nun öne çıkan saat modelleri arasında Casio edifice ilk sıralarda yer alır. Saatin nostaljik görüntüsünün teknolojiyle buluştuğu yer ise Bluetooth özelliğidir. Bir yandan geçmişi kollara taşıyan muhteşem saatlere sahip olurken diğer yandan dijital dünyayla da bağlantı kurmak keyifli bir deneyim yaşatır. Casio edifice erkek kol saati, geçmiş ve bugünü bir arada sunan şık modelleriyle gardırobunun en önemli parçası olma konusunda iddialıdır. Saatler gerek yuvarlak, kare ve oval kadranları gerekse birbirinden şık kayışlarıyla kıyafetindeki en şık aksesuar olmaya adaydır. Casio edifice, çelik kordon materyaliyle geçmişten esintiler taşırken silikon kordonlarla da trendleri yakalamayı da başarır.

Alarm, kronometre ve takvim gibi özelliği olan modeller sayesinde gününü planlayabilir, ihtiyacın olduğunda kronometre özelliğini kullanabilirsin. Saatin daha fazla fonksiyona sahip olsun istersen, daha gelişmiş Casio edifice saat modelleri seni bekler. Aydınlatma özelliği olan modeller karanlık ortamlarda bile saati, takvimi veya başka bir ülkenin saatini görebilmene olanak sağlar. Bunun yanı sıra sadece saati görmeni değil LED teknolojisiyle bulunduğun ortamda rahat hareket etmeni de kolaylaştırır. Otomatik ışık modu ise markanın dijital serisinde öne çıkan özelliklerdendir. Işık düğmesi, saatin ışığını aktif hale getirebilmen için yeterlidir. Bununla birlikte her saate bakmak istediğinde otomatik olarak da yanar. Neonun geçmeyen modası bazı saat modellerinde daha da görünür olurken, çift led ışığın kullanılması analog ve dijital teknolojinin bir arada olduğu modelleri farklı bir boyuta taşır.

Zamanını Casio Edifice ile Planla

Yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı Casio edifice modelleriyle zamanı öğrenmenin dışında internete de bağlanabilirsin. Bazı modellerde yer alan hassas zaman sistemi sayesinde ise günde dört kez otomatik olarak internet sunucusuna bağlanabilmen kolaydır. Akıllı telefon bağlantısı ise dijital dünyayla ilişkini sürekli kılar. Telefonuna bağlandığında tüm aramaların bildirimleri saatine ulaşır, bu sayede çağrıları ve mesajları telefonundan uzak olsan da görebilirsin.

Dünya saati uygulaması hangi ülkede olursan ol otomatik olarak o şehrin saatine kendini ayarlar. Sen işlerine odaklanırken zaman planı yapmana Casio edifice destek olur. Sabah kalmak istediğinde alarmı kurabilir, tarihi görmek istediğinde takvimi kullanabilirsin. Başka ülkelerle aramızdaki saat farkını dünya saatleri üzerinden görüntüleyebilir telefon görüşmelerini ona göre planlayabilirsin. Kronometreyle zamanı daha hassas ölçebilmenin keyfini yaşarsın. Dağdaki rakımı ölçerek yanındakileri Casio edifice farkıyla tanıştırırsın. Su sporlarını seviyorsan bazı modellerde 100 bazı modellerde ise 200 metreye kadar saatini çıkarmadan suyun dingin derinliğine kendini bırakabilirsin.

Casio edifice ile Kusursuz Kombinler

Kombinine son imzayı atmak istersen Casio Edifice kol saati modelleri tam sana göre. Edifice saat Casio; kasa rengi, kordonu ve farklı renklerin muhteşem uyumuyla göz alıcıdır. İş toplantılarında, davetlerde olduğu kadar günlük kombinlerinde de kullanacağın Casio edifice saatleri zamansız tasarımlarıyla kombinlerine dahil edebilirsin. Klasik tarz seviyorsan çelik kordonlu modelleri tercih edebilirsin. Kırmızı kordonlu modeller ise tüm dikkatleri üzerinde toplar. Tercihini dijital modellerden yana kullanmak istersen tasarımlardaki muhteşem yaratıcılık dikkatini çekecektir. Hem spor hem de klasik kıyafetlerle uyumlu farklı modelleri Ersa Saat üzerinden rahatlıkla bulabilir zamansız kombinlere son imzayı Casio edifice saat modellerinden biriyle atabilirsin.

Aksesuar çekmecelerinden birini ya da birkaçını Casio edifice saat modellerine ayırarak her zaman şık olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsin. Bunun için tek yapman gereken Ersa Saat ayrıcalıklarından yararlanarak tarzına uygun modeli seçmektir. Tarzına uygun modeli seçerken, ihtiyacın olan özellikleri de netleştirdiysen yeni nesil teknolojisiyle Casio edifice saatler farklı bir dünyanın kapılarını aralar. Her bir model, saatin sadece zamanı gösteren bir cihaz ya da şık bir aksesuardan daha ötesi olduğunu gösterir. Kolunda taşıdığın, ortalama 100-150 gr ağırlığı olan bir aksesuarın bu derece marifetli olmasının sebebi Casio’nun son teknolojileri Casio edifice modellerine başarıyla uygulamasıdır.

Casio edifice markası; sadece gelişmiş fonksiyonlu ürünleri değil göz zevkine hitap eden ürünleri de seninle buluşturma konusunda oldukça iddialı. Bunun en güzel örneği ise Casio dijital saat seçenekleri. Dijital saat modelleri şık tasarımlarıyla şıklığı tamamlarken kırmızı, pembe, rose, siyah, lacivert, mavi gibi renklerin bir saate kattığı görsel zenginliğe de tanıklık edersin. Hem kordon hem de kadran rengi aynı olan modeller spor kombinlerine renk katar. Kırmızı ve lacivertin bir aradaki uyumu ise göz doldurur. Siyah kadran ve kordonlu modeller ise asil duruşlarıyla her dönemin modası olmaya devam eder. Peki Casio edifice markasının dijital teknolojiyi klasik yuvarlak kadran içine yerleştirdiği modeli tanımaya ne dersin? Model markanın nostaljik görseli yeni nesil teknoloji ile birleştirebilme konusundaki ustalığını da kanıtlar niteliktedir. Modelde beyaz kayış renginin siyah kadran rengiyle muhteşem uyumu da dikkat çeker.

Casio Edifice Erkek Kol Saati Özellikleri

Giyilebilir teknoloji denince akla ilk olarak saat gelir. Bileğinde sürekli taşıdığın dijital bir saati telefona bağlayarak kan basıncın hakkında kolayca bilgi alabilirsin. Sadece bir kol hareketinle saatin aydınlatması kendiliğinden devreye girer. GPS sistemi konumun hakkında bilgi verirken çalan telefon sinyalini kolunda hissedebilirsin. Hava basıncından rakıma kadar birçok konuda bilgi sahibi olabilir 200 metre derinliğe dalsan bile saatine birşey olmayacağını bilirsin. Otomatik zaman ayarlama özelliği gittiğin ülkenin saatine göre güncelleme yapar. Özelliklerine göre değişiklik gösterse de; Casio analog dijital saat ikisi bir arada tasarımların yanında sadece dijital özelliğe sahip saat modelleri seni Casio edifice’nin giyilebilir teknolojisiyle tanıştırır.

Hem Casio edifice erkek saat hem de kadın saat modellerindeki zengin çeşitliliğe kusursuz bir yaratıcılık da eklendiğinde seçim yapman kolay olmayabilir. Ersa Saat farklı saat modellerini seninle tanıştırırken aynı zamanda teknik özellikleri hakkında da bilgi verir. Tek yapman gereken ihtiyacını ve bütçeni netleştirmek olur. İhtiyacını netleştirmek için son teknolojilerin kullanıldığı bir saat modeli mi yoksa klasik ve modern karışımı bir model mi tercih etmen gerektiğini kendine sormakla başlayabilirsin. Dünyadaki 300 şehirde şu an saat kaç bilmek istersen bu ihtiyacına cevap verebilecek saat modellerini inceleyebilirsin. Telefon aramalarını bileğinde hissetmek senin için önemli olabilir ya da saatin giyilebilir teknolojisinin tamamını kullanmak isteyebilirsin. Ersa Saat zengin ürün portföyüyle aklına takılan her sorunun cevabını vermeye ve tarzına ve bütçene uygun modeli bulabilmen konusunda sana yardımcı olmaya hazır. Sen de Ersa Saat ayrıcalıklarından yararlan, Casio saat modellerini keşfet.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!