Cannes esintisi: Kırmızı halının güzelleri

Her yıl Fransa’da düzenlenen Cannes Film Festivali bu yıl ses getirdi. Davetlilerin en şık görünümleri, saç ve makyaj tüyolarını derledik.

Isabelle Huppert

72. Cannes Film Festivali, görkemli bir törenle karşımızdaydı. Geceye katılım yüksek ilgi ile gerçekleşti. Bu kadar önemli bir gece için tüm davetliler günler öncesinde hazırlanmaya başladı… Radarımıza Isabelle Huppert ile başlıyoruz. Sade ve şık görünümüyle tam not topladı.

Camila Morrone

Miu Miu​ elbisesinin içerisinde nefis görünüyor. Göz kamaştıran gerdanlık ise ​Bvlgari.

Sara Sampaio

Victoria Secret modeli Sara ise takım elbise ile katılanlardan. Gri suit ve saç uyumu makyaj ile bütünleşerek harikalar yaratmış. Suit ise Rami Kadi imzası taşıyor.

Caroline Daur

Caroline Daur gecenin en çok konuşulan ismiydi. Makyaj, elbise ve oje rengi bile planlı birleşerek şıklaşmış. Elbise 40 günde tamamlanarak kusursuz birleşme gerçekleştirmişler. Elbise Etro.

Elle Fanning

Listeye son katılan Elle Fanning, Valentino tercih etmiş. Bahar esintisi saç stiliyle birleşmiş. Adeta çiçekler içerisinde geceye katılmış. Saç ve elbisenin ön dekoltesi öyle bütünleşmiş ki; tazelik esintisini hissetmemek mümkün değil!

Lea Seydoux

Küpe-​ C​hopard.
Fiyat: 4.450 €

Sara Sampaio

Boucheron kolye ve küpeleriyle.
Fiyat : 32.400 €

Taylor Hill

Chaumet kolye ve küpeleriyle. 
Fiyat: 42.500 €

Diğer davetliler

Carla Bruni – Dakota Fanning – Michelle Rodriguez – Margot Robbie

 

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam