Burning Man İletişim Direktörü Megan Miller, “Happiness” teması ile gerçekleşecek olan Marketing Meetup kapsamında İstanbul’da

Aylardır merakla beklenen, Marketing Meetup, yarın ‘Happiness’ temasıyla katılımcılarıyla buluşuyor! Marketing Meetup bu yıl Uniq İstanbul’da dünyaca ünlü Burning Man’in İletişim Direktörü Megan MillerFilm Pazarlama Danışmanı Peter Adee, Fikirlerin Adamı ve Pazarlama Stratejisti Shed Simoveyemeksepeti.com CEO’su Nevzat Aydındünyanın en iyi öğretmeni seçilen Andria Zafirakou gibi pek çok önemli konuşmacıyı ağırlayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarını bir araya getiren Marketing Meetup’ta heyecanlı ve dolu dolu bir gün geçirmek istiyorsanız bilet almak için hala geç değil. Üstelik 5 al 3 öde kampanyası devam ediyor. 

Burning Man İletişim Direktörü Megan Miller da Marketing Meetup’ta 

Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesine yön veren İletişim Direktörü Megan Miller, 25 Nisan’da gerçekleşecek Marketing Meetup 2019 kapsamında Türkiye’ye geliyor.

Burning Man İletişim Direktörü Megan Miller

“Happiness” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da ilham verici konuşmacıları bir araya getiriyor. Özel, kamu ve kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışmış yetenekli bir iletişim uzmanı olan Megan Miller; “Kolektif Hayal Gücünü Harekete Geçirmek” başlıklı oturumuyla Marketing Meetup 2019 konuşmacıları arasında yer alıyor.

Kar amacı gütmeyen Burning Man projesinin iletişim direktörü olan Megan, etkinliğin medya ve halkla ilişkilerini yönetmenin yanı sıra organizasyondaki önceliklerin belirlenmesi rolünü üstleniyor. Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesinde büyük katkılarda bulunan Megan Miller, dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmek için fikirlerin gücüne inanıyor. Megan Miller’in Marketing Meetup için hazırladığı sunum; basit bir kendini ifade edebilme eylemi olarak başlayan Burning Man’in tüm dünyada popülerleşmesini ve bir kültür haline gelişini ele alıyor. 

Marketing Meetup 2019 Programı

Etkinliğin bu yılki programı ise şöyle:

 

Bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketin bir araya geldiği etkinlik serisinin altıncısı için avantajlı bilet ayrıcalığı devam ediyor. 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte yerinizi ayırtmak ve organizasyonla ilgili daha fazla bilgi almak için marketingmeetup.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Marketing Meetup Hakkında

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir. 2015’ten bu yana her yıl düzenlenen Marketing Meetup, şimdiye dek 10 binden fazla katılımcı, 150 sponsor, 112 konuşmacı, 2 binin üzerinde şirketi ağırladı. Daha fazla bilgi için marketingmeetup.org/manifesto adresini kullanabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!