Bu yazın en eğlenceli moda trendi: Festival

Ekran Resmi 2014-08-03 12.17.36

Bu yazın kesinlikle en eğlenceli ve kıpır kıpır trendi festival modası. Her yıl Amerika’da yapılan ve tüm ünlüleri bir araya getiren Coachella Festivali zamanında yoğun olarak gördüğümüz bu trend, 2014 yazı itibariyle günlük stilimize de sıçramış durumda. Bize göre bu trendi uygulamanın püf noktası, görünümünüzün mümkün olduğunca rahat, bohem ve pek uğraşmamışsınız gibi görünmesi. Ayrıca bu trendi uygularken mutlaka çok sayıda aksesuar kullanmanızı öneriyoruz.

festival 2

Bu sezon her yerde görmeye alıştığımız kimono, bu trendi uygulamak için en zahmetsiz parça diyebiliriz. Mini bir şort veya eteğinizin üzerine kullandığınız kimono ile festival trendini rahatça uygulayabilirsiniz. Bütün gözlerin üzerinizde olacağına emin olun.

festival 3  festival 7

Bu trendi yakalamanın diğer bir yolu da, etnik desenleri kullanmak. Bohem görünümünüze anında uyum sağlayacak bu desenler, festival trendinin vazgeçilmezlerinden.

festival4

Şapka ve gözlükler de bu trendin vazgeçilmez aksesuarları. Yaz günlerinde hem sıcaktan korunmak, hem de görünümünüze ekstra sofistike bir şıklık katmak için mutlaka kullanmanızı öneriyoruz.

Festival trendindeki diğer görünümleri de sizler için burada topladık. Festival trendinden diğer seçenekler için ModaSor.com ’a göz atabilirsiniz.

festival 5

festival modası

ModaSor‘un diğer stil önerileri için tıklayınız. 

ModaSor
Türkiye'nin en iyi moda mağazalarını tek noktada toplayan ModaSor.com, kullanıcılarına tüm mağazalarda arama yapma ve tüm trendleri takip etme olanağı sunan bir moda platformudur. ... Devam