Bu yaz çok “sıcak” geçecek: En iyi festivalleri ve konserleri keşfedin

Yaz başladı, hem de çok hızlı başladı! İstanbul’un dört bir yanında müzik dünyasının önemli isimleri boy göstermeye başlarken, Ege sahillerinde de eğlence tüm hızıyla başladı. Yapmanız gereken tek şey kendinize uygun etkinliği seçmek, gerisi güneş, müzik ve dans!

Midsommar Festival 2019

Kuzey Avrupa’nın en köklü geleneklerinden, yazın gelişi olarak sembol olmuş Midsommar festivali ilk kez İstanbul’da. Kuzey esintilerini getirip doğanın en cömert, güneşin en parlak olduğu bu dönemde esecek olan Midsommar Festivali, 22 Haziran Cumartesi şehrin merkezindeki kaçış noktası Küçükçifltik Park’ta.

Aşık Olacağın Festival : Midsommar

Bu etkinliğin bilet fiyatı 110 TL.

Exhale Istanbul with Amelie Lens

Belçika’nın dünyaya sunduğu yeni bir heyecan ve Mixmag tarafından 2018’in en iyi ikinci DJ’i seçilen Amelie Lens 21 Haziran’da kendi imzasını taşıyan techno konseptli “Exhale” turunu 21 Haziran’da İstanbul’a getiriyor!

Amelie Lens – Follow

Bu etkinliğin bilet fiyatı 140TL.

Oscar And The Wolf

Artık Dünya’da herkesin ismini duyduğu, Belçika’nın dünyaya sunduğu indie pop grubu Oscar and the Wolf, Burç Beach’in ev sahipliğinde 22 Haziran Cumartesi İstanbullulara buluşmaya geliyor! Oscar And The Wolf’un uzun süre unutulmayacak bu eşsiz müzik şöleninde sen de yerini ayırt!

Raving George feat. Oscar And The Wolf – You're Mine (Official Music Video)

Bu etkinliğin bilet fiyatı 110 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

Fransız Müzik Bayramı – Deluxe

Müzik tutkusu ufak yaşlarında başlamış 3 çocukluk arkadaşı tarafından kurulan Deluxe’ün, kendine has müzik tarzları, bıyıkları ve farklı enstrümanlarını dinlemek isteyenler 22 Haziran’da Yapıkredi Bomontiada’da olmayı unutmayın!

Deluxe – Tum Rakak (Official Video)

Bu etkinlik ücretsizdir.

Sumahan Presents: RG, O.BEE, AUDIO SPACE

Sumahan yine unutulmaz bir geceyle geliyor. RG, O.bee, Audio Space’in kabinde olacağı bu sıcak ve hareketli gecede sen de yerini  için şimdiden hazırla: 21 Haziran Cuma gününü takviminde işaretlemeyi unutma!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Oliver Koletzki, Niko Schwind – İzmir

Her prodüksiyon ile akıl almayı düstur bilmiş, dinleyenleri kendine hayran etmeyi başarmış ve Oliver Koletzki ve Niko Schwin, 21 Haziran Cuma günü Sommer Klein Alaçatı sahnesinde dinleyenlerini yine eğlendirecek.

Oliver Koletzki & Niko Schwind – Subati (Andhim's Electrica Cucar Remix) [Stil vor Talent]

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Hello Summer-Sunset to Sunrise

Çeşme’nin parlayan yıldızı Fun Beach; altın renkli kumların, berrak, tertemiz Ege deniziyle birleştiği yerde yaz boyunca sınırsız eğlenceye davet ediyor! 22 Haziran’da Fun Beach’de selamlanacak olan yaz, yaz gecelerinin ılık esintileriyle elektronik müziği ve eğlenceyi tüm Çeşme’ye yayacak. Kaçırmayın!

Bu etkinliğe katılım ücretsiz.

Partymag Premium abonelerine özel, ayrıcalıklı bir yaz Çeşme’de sizi bekliyor. Fun Beach, Fly-inn Beach, Paradiso Beach, Before Sunset Beach ve daha fazlasında Partymag Premium aboneleri avantajlı eğleniyorlar.

Deniz, kum, güneş, sınırsız müzik ve leziz kokteyller bu yaz Çeşme’de. Çeşme Partymag’de. Partymag Premium ile eğlencenin en ayrıcalıklı halini keşfedin!

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam