Bu Sevgililer Günü’nde keyif ve tasarım ön planda

Dışarıda romantik bir yemek mi, yoksa evde mum ışığında bir gece mi? Bir kutu parfüm mü, yoksa bir kutu meyve suyu mu? Avrupa’ya çift kişilik uçak bileti mi, yoksa muhteşem manzaralı bir otel odasında SPA keyfi mi? Bekarların pek hoşuna gitmese de, çiftlerin birbirlerini sürprizlerle şaşırttığı 14 Şubat Sevgililer Günü için, bir yandan klasik hediyeleri diğer yandan da orijinal önerilerimizi sevgili Uplifers okuyucularımız için sıraladık.

valentines-styleup

The Grand Tarabya Oteli’nde romantik bir kaçamak
The Grand Tarabya, Sevgililer Günü’ne özel paketleriyle Boğaz’ın en özel yerinde nostaljik bir otelde konaklama, muhteşem bir yemek ve huzur verici bir SPA deneyimiyle aşkınızı perçinliyor. Eski Türk filmlerindeki unutulmaz aşk sahnelerinin vazgeçilmez mekanı The Grand Tarabya, 14 Şubat’ta çiftlere özel fiyatlarla iki farklı paket sunuyor. The Brasserie veya Limani Balık restoranında canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü’ne özel aşk temalı menü ve iki kişilik açık büfe Brunch’ı kapsıyor. Üstelik Therapia SPA’nın Sevgililer Günü’ne özel terapileri aşkı ve huzuru buluşturuyor.
grandtarabya-styleup

Teraryum bahçesi
Sevgilinizin masasında 3 günde kuruyup gidecek bir vazo çiçekten daha kalıcı ve yaratıcı bir önerimiz var: teraryum bahçesi. Kişiye özel tasarımları da yapılan sevgilinizin ev ve ofis dekorasyonuna dahil etmesi için bu canlı ürünü alabilirsiniz. Interrarium, iç mekan bitkileri ve maket figürleri ile minyatür doğa manzaraları da oluşturuyor. Teraryum dizaynlarını 80 TL’den başlayan fiyatlarla Shop the Design sitesinden sipariş edebilir ya da kendi teraryum bahçenizi tasarlayabilirsiniz.
terarium-styleup

8th Act sweatshirt ve taytlar

Tasarımını grafik ağırlıklı desenler ve karmaşık renklerden alarak spor giyimine farklı bir bakış açısı getiren İstanbul merkezli alternatif sokak giyim markası 8th Act ürünleri, hediye bulmakta zorlanan çiftlere orijinal bir tarz sunuyor. 8th Act’in sokaktan beslenen tavrı ve rahat formdaki tasarımlarla birbirini tamamlayan sweatshirt ve taytları 110 TL’den başlayan fiyatlarla Shop the Design’da bulabilirsiniz.
8thart-styleup

Happy-nes kulaklık
Tasarımlarının ana esinlenme kaynağını kite surf sevdası ile tropik adaları ve Afrika’yı gezerken görmüş oldukları farklı kültürlerden, rengarenk dünyalardan, yerel halkların davranış biçimlerinden, yemek kültürlerinden, turkuaz denizlerden ve karavan kültüründeki samimi arkadaşlık ortamından alan el yapımı Happy-nes kulaklık tasarımları, günümüzün en önemli teknolojik ihtiyacı olarak çiftlere alternatif bir hediye seçeneği sunuyor. 120 TL’den başlayan bu özgün tasarımları Shop the Design adresinden sevgilinize hediye edebilirsiniz.
happynes-styleup

Detoks meyve suları
Klasik hediyelerden sıkılanlar için hem orijinal hem de sağlıklı bir fikrimiz var: detoks meyve suları. Sevgililer Günü’nde ofisine veya evine gönderebileceğiniz cleanse paketleri ile sindirim sisteminin dinlendirilmesini, vücudun toksinlerden arınmaya ve yeniden yapılanmaya hedeflenmesini sağlayabilirsiniz. Juico cleanse paketlerini 79 TL’den başlayan fiyatlarla websitesinden satın alabilir ve paketlerin içerik detaylarına ulaşabilirsiniz.
juicoweb

AddTension takıları

Farklı formlardaki tasarımlarında kullanılan doğal taşların özgünlüğü ve tüm tasarımların el işçiliği ile yapılmasıyla türünün tek örneği olma özelliğine sahip takılar ortaya koyan AddTension tasarım, Sevgililer Günü için çiftlere özgün bir hediye seçeneği sunuyor. İsminde geçtiği gibi köklerini ve felsefesini tamamen [A]ttension [D]eficit [D]isorder (Dikkat Eksikliği Bozukluğu) kültüründen alan ve bu kültürün insanlarının nabzını tutarak odaklanmayı ve arınmayı yeniden hedefleyen markanın tasarımlarını 75 TL’den başlayan fiyatlarla Shop the Design sitesinden sevgilinize hediye etmek için satın alabilirsiniz.
addtension

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!