Bu kış nostalji rüzgarını eteklerinizde hissedeceksiniz

Bundan daha değişik bir stil olamaz derken, moda dünyası her geçen yıl daha da ilginç ve göz alıcı trendlerle bizi şaşırtmaya devam ediyor!

İlk göze çarpan retro esintisi… Özellikle eteklerde retro bir tarz dikkat çekiyor. 70’li yılların desenleri, abartılı pullar, incecik satenler, kalın pliseli kreplere hazırlanın. 

Sadece yetmişli ve seksenli yıllardan değil, aynı zamanda okul yıllarınızdan trendleri de kapsayan Kış 2020 etek modasında bildiğimiz klasikler de yer alıyor.

Midi boylardan miniye geçiş zamanını ilginç bir şekilde kış sezonuna denk getiren markalar var. Mikro mini etek trendini bu kış birçok marka bizlere sunuyor. Sezonun diğer trendleri arasında olan desenli külotlu çoraplar ile kombinleyebileceğiniz mini etekler kışa renk katmaya geliyor. Etek modelleri arasında koyu ve toprak tonları öne çıkıyor.

Ofisten partiye dek etekler bu yıl her yerde karşınıza çıkacak. O nedenle hazırlığınızı yapın, dolabınızı rengarenk eteklere dontamaya başlayın… Tüm durumlara ve etkinliklere uygun etek trendlerini incelemek için sizin için seçtiğimiz seçkiye göz atabilirsiniz!

İlginizi çekebilir: 60’lı yıllar geri dönüyor: Celine’in 2020 defilesi

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam