Bu hafta sonu Ortaköy’de PUMA Sokakta

Hafta sonu planlarınızı henüz yapmadıysanız ve sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir etkinlik arayışındaysanız, Uplifers olarak sizi bu hafta sonu gerçekleşecek olan eğlenceli ve enerji dolu bir etkinlikten haberdar edelim.

Bu hafta sonu Ortaköy’de PUMA Sokakta
Bu hafta sonu Ortaköy’de PUMA Sokakta

7 Haziran Cumartesi günü 12.00’de başlayacak olan PUMA Sokakta etkinliği, sizi birbirinden eğlenceli ve heyecanlı aktivitelerle karşılamaya hazırlanıyor. Boğaz manzarası eşliğinde arkadaşlarınızla mini pinpon ve langırt oynayarak enerjinizi attıktan sonra, sürpriz eğlencelerle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Festival havasında gerçekleşecek olan etkinlikte perküsyoncuların ritimleriyle samba, free style futbolcularla futbol, Capoeira dansı gibi aktif olarak katılabileceğiniz birbirinden farklı atölyeler yer alacak.

Saat 16:30’da yapılacak olan Breakdance yarışmasına ister seyirci; ister yarışmacı olarak katılabilirsiniz. Güneşin son ışıklarıyla beraber ise Ortaköy Meydanı’nda mix’leriyle DJ’ler sahnede olacak.

Sonrasında elektronik dans müziğinin ülkemizdeki başarılı temsilcileri BeeGee ve Bedük’ün performanslarıyla başlayacak konserler, günün sonunda Can Bonomo ile son bulacak.

Gün boyu @pumaturkiye hesabını ve Twitter’da #pumasokakta hashtag’ini dev Tweet Wall’dan takip edip, size sürpriz hediyeler kazandıracak yarışmalara da katılabilirsiniz.

Etkinlik programı şöyle;

12.00: Gün içinde yapılacak aktiviteler (Mini Pinpon, Langırt, Graffiti, Capoiera, Perküsyon, Free Style futbol vb)

16.30: Breakdance Yarışması

18.00: Dj Party

19.15: Birol Giray (BeeGee)

20.45: Bedük konseri

22.30: Can Bonomo konseri

 

Yer: Ortaköy Meydanı

Etkinlik başlangıç saati: 12:00

Etkinlik bitiş saati: 23:59

Ayrıntılar için PUMA Sokakta etkinliğinin Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!