Brad Pitt ev dekorasyonu ve mobilya sektörüne geçiş yaptı

Ünlü oyuncu ya da müzisyenleri markalarla yaptıkları iş birlikleri sonucunda tasarımcı olarak görmeye alışkın olsak da bu genelde giyim ve kozmetik sektörlerini kapsıyordu. Şimdiyse karşımızda son derece farklı bir örnek duruyor. Hollywood’un en popüler oyuncularından Brad Pitt ev dekorasyonu ve mobilya sektörüne geçiş yaparak hayranlarını şaşırttı.

Brad Pitt ev dekorasyonu ve mobilya sektörüne geçiş yaptı

Oyuncu olmadan önce üniversitede mimarlık eğitimi alan Brad Pitt bu konulardan çok da uzak sayılmaz. Sadece oyunculuğu tercih ettiği için mimarlıkla ilgili işleri biraz arka plana almış. Ancak oyuncu şimdi bu sektöre de yönelmeye karar vermiş. Kişiye özel mobilyalar tasarlayan Pollaro Inc.’i ziyaret eden Pitt, burada işin içine doğrudan dahil olarak çalışmalarını hayata geçirdi.

Şirket Instagram’dan Brad Pitt’in fotoğrafını paylaşarak gönderinin altına “Brad Pitt, şu an üzerinde çalıştığımız çeşitli mobilya parçalarını incelemek için dün mağazamızı ziyaret etti. Fotoğraf çekildiği sırada oyuncu yeni bir Pitt-Pollaro masasının bronz tabanı için bizi yönlendiriyor. Bu masa, milyonda bir bulunan Royal abanoz kütüğünden oluşuyor. Bu benzersiz bir ahşap ve bu ahengi tasarım boyunca da sürdürüyoruz” şeklinde bir açıklama yazdı.

 

Brad Pitt visited our shop yesterday to review some of the various pieces of furniture that we are currently working on. Pictured here, he is providing us direction on the shape of the bronze base detail for a new Pitt-Pollaro desk. This desk is made from a one-in-a-million Royal ebony log; a blonde form of Macassar ebony with wild black lines. The wood is spectacular and it conveys harmony throughout the design. We will be unveiling a group of new pieces in 2018. We have the the largest collection of rare and exotic woods in the world with over 600 unique Macassar ebony logs, over one million square feet of veneer represented by over 150 species, and over 100,000 square feet of solid wood live edge slabs. . . . . . . . . . . . . . . . #artfurniture #functionalart #ultraluxury #exteriorfurniture #yachtdesign #superyacht #interiordesign #luxuryinteriors #luxuryarchitecture #pitt_pollaro . . . . . . . . . . . . . . . #hermes #chanel #ferarri #steinwayandsons #porsche #cartier #rollsroyce #mercedesbenz #louisvuitton #bmw #bentley #tiffanyandco #moetchandon #maserati #domainedelaromaneeconti #christies #sothebys #forbes

Pollaro Custom Furniture (@pollaro_inc)’in paylaştığı bir gönderi ()

Şirket geçtiğimiz ay da Instagram hesabından fotoğraf paylaşmış ve fotoğrafın altına Brad Pitt’in Los Angeles’tan bir müşteri için masa tasarladığı notunu düşmüştü. Müşteri için bir konferans masası tasarlayan Brad Pitt, üretim sürecinde de şirkette yer alarak her bir adımı dikkatle takip etmiş.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!