Brad Pitt ev dekorasyonu ve mobilya sektörüne geçiş yaptı

Ünlü oyuncu ya da müzisyenleri markalarla yaptıkları iş birlikleri sonucunda tasarımcı olarak görmeye alışkın olsak da bu genelde giyim ve kozmetik sektörlerini kapsıyordu. Şimdiyse karşımızda son derece farklı bir örnek duruyor. Hollywood’un en popüler oyuncularından Brad Pitt ev dekorasyonu ve mobilya sektörüne geçiş yaparak hayranlarını şaşırttı.

Brad Pitt ev dekorasyonu ve mobilya sektörüne geçiş yaptı

Oyuncu olmadan önce üniversitede mimarlık eğitimi alan Brad Pitt bu konulardan çok da uzak sayılmaz. Sadece oyunculuğu tercih ettiği için mimarlıkla ilgili işleri biraz arka plana almış. Ancak oyuncu şimdi bu sektöre de yönelmeye karar vermiş. Kişiye özel mobilyalar tasarlayan Pollaro Inc.’i ziyaret eden Pitt, burada işin içine doğrudan dahil olarak çalışmalarını hayata geçirdi.

Şirket Instagram’dan Brad Pitt’in fotoğrafını paylaşarak gönderinin altına “Brad Pitt, şu an üzerinde çalıştığımız çeşitli mobilya parçalarını incelemek için dün mağazamızı ziyaret etti. Fotoğraf çekildiği sırada oyuncu yeni bir Pitt-Pollaro masasının bronz tabanı için bizi yönlendiriyor. Bu masa, milyonda bir bulunan Royal abanoz kütüğünden oluşuyor. Bu benzersiz bir ahşap ve bu ahengi tasarım boyunca da sürdürüyoruz” şeklinde bir açıklama yazdı.

 

Pollaro Custom Furniture (@pollaro_inc)’in paylaştığı bir gönderi ()

Şirket geçtiğimiz ay da Instagram hesabından fotoğraf paylaşmış ve fotoğrafın altına Brad Pitt’in Los Angeles’tan bir müşteri için masa tasarladığı notunu düşmüştü. Müşteri için bir konferans masası tasarlayan Brad Pitt, üretim sürecinde de şirkette yer alarak her bir adımı dikkatle takip etmiş.