Boğaz’a nazır sanat: Paint & Wine Atölyesi, Rıhtım Feriye’de

İstanbul’un ikonik noktalarından biri olan Feriye, çok fonksiyonlu yapısıyla, misafirlerine hem yeme içme deneyimi hem de sürdürülebilir bir etkinlik alanı sunuyor. Yılın her ayı farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Feriye; Maslak, Galata, Göztepe başta olmak üzere, birçok lokasyonda şubesi bulunan Studio Masterpiece ile yaptığı iş birliği ile yaz aylarında sanat atölyelerine ev sahipliği yapacak.

İlk atölye 17 Haziran’da saat 19.00’da Rıhtım Feriye alanında gerçekleşecek. Paint & Wine atölyesinde katılımcılar, rıhtımda Boğaz manzarasından ve üzümden ilham alarak Studio Masterpiece’in deneyimli eğitmeni eşliğinde resim çizecekler. Atölyeler biletli olup Masterpiece aracılığıyla satışa sunuluyor. Belirlenen bilet fiyatı ise 400 TL. Atölyeye başvuru yapmak ve bilet satın almak için https://www.studiomasterpiece.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Feriye restoranları ve deneyim alanları

Büyüleyici bir manzara karşısında gastronomi deneyimi yaşamak isteyenler için İstanbul’un zengin mutfak kültüründen aldığı ilhamla mevsiminde lezzetler sunan Lokanta Feriye, deniz mahsullerinin en lezzetlilerini özel reçetelerle hazırlayan SeaSalt, iyi kahve deneyiminin muhteşem bir manzarayla birleştiği Voi ve müzik deneyimini merkezine oturtarak kokteyl kültürüne yeni bir soluk getiren Kült, Feriye’nin yeme içme deneyim alanları.

Feriye, Boğaz’a ve İstanbul’un ikonik sembollerine karşı unutulmaz bir etkinlik deneyimi için de geniş seçeneklere sahip. Feriye’nin yeşil ve maviyi bir arada sunan “Boğaz, Fuaye, Galeri, Hol, Mutfak, Park, Rıhtım ve Salonlar” bölümleri özel etkinlikler, deneyimler, toplantılar, davetler için kiralanabilen alanlar. Feriye, bu alanlarda kendi gerçekleştirdiği etkinlikleri, sohbetleri, tadım atölyeleri ile de İstanbulluların takvimine girmeyi başarıyor.

Feriye deneyimini ve İstanbul ruhunu yaşamak, Feriye ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.feriye.com web sitesini ziyaret edebilir ve Instagram’da @feriyeistanbul hesabını takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!