Bilgisayarınızda yer açmanın en kolay yolu: Western Digital’dan WD My Passport SSD

Dijital dünyada çok fazla içerik üretiyor ve tüketiyoruz. Ve ne yazık ki çoğumuzun hem bilgisayar hem de telefon kullanırken en sık aldığı bildirimlerden biri de “yetersiz bellek” uyarısı. Western Digital’de depolama konusunda her bütçeye ve her seviyeden kullanıcıya uygun çok fazla çözüm bulunuyor. Bunlardan biri de kullanımı son derece kolay olan ve ufak boyutlarıyla taşınabilirliği de kolaylaştıran WD My Passport. Siz de güvenilir bir depolama seçeneği arıyorsanız, Western Digital’ın son derece kullanışlı, hafif, tasarım harikası ve ultra hızlı transfer sağlayan bir çözümü olan WD My Passport SSD’ye göz atabilirsiniz.

Her gün bir öncekinden daha çok fotoğraf ve video çektiğimiz; işle alakalı dosyalarımızı güvenle saklayabilmek için pratik ve kalıcı çözümler aradığımız su götürmez bir gerçek. İçeriğin üretiminin bu kadar arttığı ve anılarımızın silinip gitmesine izin vermek istemediğimiz modern zamanlarda, taşınabilir ve yüksek kapasiteli bir harici depolama cihazına herkes ihtiyaç duyuyor. WD My Passport SSD’ler ise gerek ince form faktörü gerekse de sunduğu 1050 MB/sn’ye kadar okuma, 1000 MB/sn’ye kadar yazma hızları ile yarışta ön sıralara geçmeyi başarıyor. 500 GB, 1 TB, 2 TB ve 4 TB olmak üzere çok çeşitli ve her kullanıcının ihtiyacına uygun kapasite seçenekleriyle gelen ultra hafif ve kompakt boyutlu WD My Passport harici SSD’ler, gri, mavi, kırmızı ve altın renklerinde canlı seçenekleriyle de son derece cezbedici.

İnce tasarım: Cep dostu

Ultra kompakt bir kasada yüksek kapasitelerde depolama imkanı sunan WD My Passport SSD’lerin cebinize veya çantanıza sığacak boyutlarda gelmesi, cihazın en büyük artılarından biri. Kullanımı son derece basit ve yedekleme yaparken can sıkan transfer hızı problemini de bertaraf eden cihazın şık ve ince tasarımının dayanıklılığı konusunda da içiniz rahat olsun. Ürün metal tasarımıyla dikkat çekerken şok ve titreşime, ayrıca da 1,98 metreye kadar yükseklikten düşmeye dayanıklı. Üstelik de Parola etkin 256 bit AES donanım şifrelemesi ile verilerinizi güvende tutmaya da yardımcı.

İlginizi çekebilir: Yapay zekanın bilinci taklit etmesine izin verirsek ne olur?

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!