Belgin Aksoy, ‘Sağlık ve İyi Yaşam Alanında Mükemmeliyet’ Ödülü’ne layık görüldü

Dünyaya yayılmış ve iyi yaşamaya adanmış, kar amacı gütmeyen uluslararası bir sosyal proje olan Global Wellness Day‘in yaratıcısı Belgin Aksoy, ‘Sağlık ve İyi Yaşam Alanında Mükemmeliyet’ Ödülü’ne layık görüldü. Bu yıl 11.’si düzenlenen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards, Lüks konaklama ve yaşam tarzı alanında dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor. Ve bu yıl, 16’dan fazla ülkeden 50’den fazla kişi ve kurum onurlandırıldı.

Daha önce Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards tarafından “İyi Yaşam Öncüsü”, La Fédération des Professionnels du Bien-ētre tarafından “Yılın İnsanı”, Global Wellness Institute tarafından “Wellness Sektörünün Öncü Kadını” ve American Spa tarafından “En Etkili Spa Lideri” ödüllerine layık görülen Belgin Aksoy, 28 Ekim Cumartesi akşamı Wyndham Grand Girit Mirabello Bay’de düzenlenen törende “Sağlık ve İyi Yaşam Alanında Mükemmeliyet” ödülünü aldı.

Ödülünü bizzat Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’un Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu, Sayın Khalil El-Mouelhy’den alan Aksoy, “Doğru bildiğim yolda yürürken beni bu ödüle layık gören Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’a minnettarım. Global Wellness Day Ailesi’nin birlik anlayışı ve koşulsuz desteği olmadan bu benim için asla mümkün olmazdı. Herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Belgin Aksoy’un, Türkiye’de başlatıp yüzlerce ülkeye yaydığı hiç bir ticari amaç gütmeyen Global Wellness Day, 170’den fazla ülkede, on binlerce farklı noktada, eş zamanlı olarak milyonlarca insan tarafından sadece ücretsiz etkinliklerle, her yıl Haziran ayının 2. Cumartesi günü kutlanmaktadır. Dünyayı ilham veren bir misyonla bir araya getiren, uluslararası iyi yaşam hareketi olan Global Wellness Day, Sussex Dükü ve Düşesi Prens Harry ve Meghan Markle, HRH Romanya Prensi Radu, dünyaca ünlü Amerikalı sunucu ve yapımcı Oprah Winfrey, ünlü İngiliz şarkıcı-söz yazarı Robbie Williams, ödüllü İngiliz aktris Dame Julie Andrews ve daha birçok Hollywood yıldızı, ünlü yazarlar, sporcular, müzisyenler, iş adamları, özel şirketler, çok uluslu otel şirketleri ve hükümetlerin desteğiyle etkisini güçlendirmeye devam ediyor.

İlginizi çekebilir: Global Wellness Day, dünyayı dansa davet ediyor

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!