Bedeniniz bir sanat eseri: Human Art atölyeleri Mayıs’ta DasDas’ta

Kişisel gelişim alanının ses getiren platformu Human Art, kendinin daha iyi bir versiyonuna sahip olmak isteyenler için mesafeleri azalttı. Zorlu PSM’den sonra Mayıs ayı boyunca tüm atölyeler DasDas’ta kendine bir iyilik yapmak isteyenleri bekliyor.

Human Art; kendine tıpkı bir sanat eseri göstermek isteyenlere yol gösteren ve onları alanlarında öncü isimlerle buluşturan güçlü bir platform olarak yoluna devam ediyor. Kültür-sanatın tüm dallarına ev sahipliği yapan Zorlu PSM’de gerçekleşen atölyeler, Mayıs ayından itibaren kültür ve eğlenceyi üreten, paylaşan komünite içinde hayata keyif ve ilham katan deneyimler sunan DasDas’ta yeni yakasında takipçilerini ağırlayacak.

Ayrıca Human Art, 2019 yazından itibaren etki alanını genişleterek kendini geliştirmek isteyenlerle farklı noktalarda “Human Art Point”lerde buluşmayı hedefliyor. 

DasDas’ta gerçekleşecek atölyeler

Mayıs ayı boyunca sürecek olan atölyelerimiz ilk olarak; Türkiye’nin ilk Türkçe meditasyon uygulaması MeditasyonApp’in yaratıcısı olan ​Deniz Bağan​’ın ​2 Mayıs Perşembe günü 20.00-22.30 ​ve​ 30 Mayıs Perşembe 20:00-22:30​’da gerçekleşecek ​Meditasyon 101​ atölyesi ile başlayacak olup bu atölye mindfulness temellerinin anlatılacağı çevreniz, öz varlığınız, bedeniniz ve duygularımızla ilgili farkındalığınızı arttırmaya yönelik olacaktır.

Sonrasında ise,​ İrem Ülgü Orhan​ eşliğinde pozitif psikoloji temelli ​Mutluluk 101​ Atölyesi, kişilerin hayatlarında olumlu değişimler yaratmak amacı ile, bilimsel bilgiden temel alınarak oluşturulmuş olup​ 5 Mayıs Pazar günü 14:00-16:30​ ve​ 16 Mayıs Perşembe 20:00-22:30​’da gerçekleşecektir.

Ardından ​9 Mayıs Perşembe günü 20:00-22:30 ​ve ​26 Mayıs Pazar 14:00- 16:30​’da ​Kutsal İnek​’in eşliğinde çakralarınızı nasıl açacağınızı, düzenleyeceğinizi ve iyileştireceğinizi öğrenerek enerji sisteminizi aktive ederek, ruhsal uyanışınızın canlandırmak üzere ​Çakralar 101 ​atölyesi gerçekleştirilecektir. ​

12 Mayıs 2019 Pazar günü 14:00-16:30 ​ve ​23 Mayıs Perşembe 20:00-22:30​’da ​İpek Tiryaki​ eşliğinde ​Mantra Meditasyonları 101​ atölyesi ile hayatın birçok alanında ortak isteklerimiz üzerine yoğunlaşan, günlük hayatımızda kendi kendimize uygulayabileceğimiz basit ve temel mantra meditasyon ritüellerini öğrenebileceksiniz.

Kalpte Yaşamak ile kalbin derinliklerine iniyoruz

Human Art, ruhu ve bedeniyle iletişime geçmek isteyenler için etkileyici bir sohbet serisine başlıyor. Bu sohbet serisinde ruhumuzda hissettiklerimizin nedenlerini hem kadim bilgilerle hem de bilimsel açıdan ele alacağız.

Sohbet serisinin ilkini, hayatımızın en önemli şekillendiricilerinden biri olan “kalp”le Kalpte Yaşamak ismiyle başlatıyoruz. 19 Mayıs Pazar günü 16.30’da başlayacak etkinlikte; bir yanda, hayatını kalpleri iyileştirmeye adamış Kalp ve Damar Cerrahı Doç. Dr. Oğuz Yılmaz bize kalbin daha somut işlevini anlatacak. Belki de bu sayede bazı anlardaki çarpıntıların nedenini bilimsel açıdan öğrenmiş olacağız.

Diğer yanda ise kendini kalbe giden yolu bulmaya ve buldurmaya adamış Yoga Eğitmeni Semin Yalman Yılmaz, bizi kalbin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkaracak.

Bu sohbette; kalp nedir, kalbin ritmi, kalbin gücü, kalbin özellikleri, kalp – beyin arasındaki ilişki, kalbin manyetik alanı, kalpte uyum, kalp ile iletişim gibi başlıklarla kalbi daha yakından hissedecek ve anlayacaksınız.

Kendi gelişiminize katkıda bulunmak, daha iyi bir versiyonunuzu keşfetmek için bir adım atmayı düşünüyorsanız Human Art atölyelerine katılmak iyi bir fikir olabilir.
 

Human Art etkinliklerinden haberdar olmak ve Human Art’ı Instagram’dan takip etmek için: www.instagram.com/humanart.info

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!