Baharın tadını İstanbul’da çıkarın: Şehirde neler oluyor?

Oldukça hızlı başlayan Nisan ayında ikinci hafta da birbirinden özel etkinlikler ile devam ediyor. Özellikle 12 ve 13 Nisan tarihlerinde nereye gitmek istediğine hala karar veremeyenler için bu yazı yardımcı olacaktır…

LikeFest 2019

Türkiye’nin en büyük sosyal medya pazarı LikeFest şimdi en iyi içeriklerle ve birbirinden güzel on binlerce ürün ile yeniden Sirkeci Tren Garı’nda! 12-13-14 Nisan’da şehrin kalbinde hem alışveriş, hem konserler, hem de birbirinden özel söyleşiler ile hafta sonunuza renk katacak.

Detaylar

Sokak Festivali

Selda Bağcan, Göksel, Yasemin Mori, Cem Yıldız, Ekin Beril, Monality, Selin Sümbültepe, Uninvited Jazz Band ve sürpriz partilerin yanı sıra sokak lezzetlerinin de olacağı bu etkinlik, özellikle de havaların ısınması ile, bir sokak festivalinde olduğumuzu hissettirecek.

Detaylar

Ara Malikian

Dünyanın en ünlü kemancılarından Ara Malikian, “ROYAL GARAGE” dünya turnesiyle 13 Nisan’da Volkswagen Arena’da. New Age’den beslenen klasik müzik olarak tanımladığı stiliyle Malikian, gittiği her yerde biletleri günler öncesinde tükenen “ROYAL GARAGE” dünya turnesini İstanbul’a taşıyor. Her ne tarz seviyorsanız sevin, bu etkinliğe bayılacaksınız.

Detaylar

Minifesto: ACID PAULI

Bar25, KaterHolzig’in başını çektiği, Berlin müzik sahnesinden dünyaya açılan Acid Pauli, 10. yıl kutlamaları kapsamında Minimüzikhol sunumu ile Zorlu PSM’de unutulmaz bir performans hazırlıyor.

Detaylar

Kazy Lambist // UTO

Müziğinde Güney Fransa’nın güneşli dünyasının tüm elementlerine rastlayabileceğiniz, Fransız elektronik müziğinin en enerjik ve sevilen isimlerinden Kazy Lambist; öncesinde UTO’nun performansıyla, 12 Nisan’da Studio’da! Massive Attack, Rickie Lee Jones, Portishead gibi sanatçılardan ilham alan Kazy Lambist; elektronik trip-hop şarkılarını seslendireceği harika bir performansla izleyiciyle buluşacak.

Detaylar

Radio Slave

5 yıllık kariyerinde defalarca dünyanın en iyi DJ’i ve prodüktörleri arasında yerini ispatlamış olan Radio Slave (Official), 12 Nisan akşamı Big Burn Nights kapsamında RX Istanbul’da!

Detaylar

Esaretin Bedeli

Stephen King’in ölümsüz eseri, sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi filmi, “ESARETİN BEDELİ” (The Shawshank Redemption) Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından Türkiye’de ilk kez sahneleniyor.

Detaylar

Bu haftanın öne çıkan etkinlikleri bu kadarla sınırlı değil tabii ki! Siz de sevdiğiniz müzik tarzınıza göre etkinlikleri keşfetmek ve daha az harcayarak daha fazla etkinliğe katılmak için PARTYMAG mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam