Baharın enerji kaynağı güneş ve sarı rengin ruh halimiz üzerindeki pozitif etkileriyle ışıldayın

Hava ısınıyor; güneş ışıkları kendilerini daha fazla göstermeye başladı. Tıpkı doğa gibi, bizlerin de canlanmaya başladığı bu dönemde güneş ışıklarından aldığımız enerji yenilenmemizi, dengelenmemizi ve ışıldamamızı sağlıyor. İlhamını güneş ışıklarından alan, dekorasyonda kullanıldığında canlılık ve parlaklık hissi veren sarı, altın tonuna büründüğünde daha da dikkat çekici bir forma ulaşıyor.

Baharla birlikte güneşin, sarının ve altının enerjisini yansıtmak ve ışıldamak isteyenler için; işte güneş ve sarının ruh halimiz üzerindeki etkileri ve bu etkileri arttırmanızı sağlayacak stil önerileri:

Canlı ve enerjik “sarı”

İnsan gözünün en kolay seçtiği renk olan sarı, yer aldığı tüm ortamları aydınlatır. Parlak hissiyle metabolizmayı hızlandıran bu renk, enerjinizi yükseltir ve canlanmanıza yardımcı olur.

Simgelediği güneşin enerjisini yansıtan sarı, mutluluk ile de doğrudan bağlantılıdır. Işıltılıdır; sevinç ve coşku hissini arttırır ve ilham verir.

Canlanmanın formülü: PANDORA Bal Arısı serisi

En tatlı sarı olan balın canlı ve parlak renginin yanı sıra bal peteğinin geometrik şekillerinden ilham alarak tasarlanan Bal Arısı serisinde gücü simgeleyen arı figürü ve bal petekleri; parlak bal tonları, siyah mineli çizgiler ve kübik zirkon taşlar; charm’lar, küpeler, yüzükler ve kolye uçları ve choker’larla bütünleşiyor.

Zorlukların üstesinden gelerek, keyifli bir hale getiren modern kadınları simgeleyen bal arısının sofistike ve canlı ışıltısı, belirgin çizgiler ve bal peteği şekilleri Bal Arısı koleksiyonundaki zarif mücevherlere ilham veriyor.

Sarının enerjisini en zarif şekilde yansıtan Bal Arısı koleksiyonunda yer alan parçalarla baharın coşkusunu stilinize yansıtın.

Zarif ve gösterişli “altın”

Sarının en gösterişli hali olan altın sarısı, ışıltısıyla sarının parlaklık ve sıcaklık hissini pekiştirir. Özgür ruhlu kişilerin seçimi olan sarı, altın tonuna büründüğünde bağımsızlık hissini arttırır. Parlaklığıyla dikkat çekerken sıcak, canlı ve pozitif etkisini tüm ortama yansıtır. Bolluk, bereket ve serveti temsil eder.

Güneş ışığı mutluluk hormonu olarak da bilinen serotonin salgısını arttırır. Güneşin ışığını en iyi şekilde yansıtan altın ise her an ışıldamanızı sağlar.

Altın ışıltısını yansıtan PANDORA Gün Işığı serisi

Bahardan ve etrafımızı aydınlatan muhteşem güneş ışığı huzmelerinden ilham alarak tasarlanan Gün Işığı serisinde yer alan kolye, kolye ucu, yüzük ve charm’lar güneş motifleriyle ışıldıyor. Altın sarısı ve turuncu tonları, koleksiyondaki usta el işçiliğiyle üretilmiş detayları muhteşem şekilde tamamlıyor.

PANDORA Shine koleksiyonu, ikonik PANDORA tasarımlarıyla birleşerek özgün ve ışıl ışıl bir stil oluşturuyor.

PANDORA Shine ile bu sezon ve her sezon ışıltınızla büyüleyin.

Doğadan ve güneşin göz kamaştırıcı parıltılarından ilham alarak tasarlanan ve 18k altın kaplama saf gümüş mücevherlerden oluşan PANDORA Shine koleksiyonu ile tanışın. İkonik PANDORA tasarımlarının yanı sıra Bal Arısı ve Gün Işığı serilerinin de yer aldığı PANDORA Shine koleksiyonu.

Yüksek kalitede, el işçiliği ile bitirilmiş mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan PANDORA, gerçek malzemelerden modern mücevherler tasarlıyor. Kadınların bireyselliklerini kucaklamayı ve kişisel tarzlarına ilham vermeyi amaçlayan PANDORA’nın romantik ve feminen mücevherleri, hayatın unutulmaz anlarını yakalıyor. Geleneksel zanaatkarlıkla modern teknolojiyi birleştiren PANDORA’nın eşsiz ve detaylı tasarımları ile tanışmak için hemen tıklayın.

 

Bu içerik PANDORA katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement