Bağdat Caddesi’nin ilklere imza atan kafesi Nove’de“All Day Breakfast” zamanı

Sizin için de kahvaltının mutlulukla bir ilgisi varsa, çok sevineceğiniz bir haberimiz var! Açıldığı günden bu yana yarattığı müdavim kitlesiyle Bağdat Caddesi’nin en sevilen noktalarından biri olan Nove; yeni yerinde, yenilenmiş menüsü ve konseptiyle lezzet tutkunlarının karşısına çıkıyor. Lezzeti, tasarımı ve estetiği bir arada sunan Nove, iyi kahve ve iyi kahvaltı konusunda Bağdat Caddesi’nde akla ilk gelen mekânlardan biri. Nove’nin ses getirecek yeniliklerden biri de bahçeli yeni şubesinde tüm güne yaydığı ‘All Day Breakfast Cafe’ konsepti.

Rahat, ferah ve keyifli bir atmosfer eşliğinde; lezzeti ile olduğu kadar sunumları ile de farklılığı yakalayan Nove, All Day Breakfast Cafe konseptiyle kahvaltı servisini tüm güne yayıyor. Açıldığı günden bu yana müdavimlerini oluşturan Nove, Bağdat Caddesi’ndeki yeni yerinde misafirlerine açık ve kapalı alan seçenekleriyle konforlu bir ortam vadediyor.

Günün her saati zengin menü içerikleriyle misafirlerine keyifli dakikalar yaşatan Nove; iyi kahve, iyi tatlı ve iyi yemek konusunda oldukça iddialı. Çok seçenekli menüsünde, özenle hazırlanmış lezzetleri ile Nove, zengin içerikli kahvaltıları, ekmek arası seçenekleri, kaseleri, atıştırmalıkları, tatlıları ve ana yemekleriyle geniş bir lezzet seçeneği sunuyor.

Mevsiminde yerel ürünlerle hazırlanmış özenli lezzetler

Yemeklerinde mevsimsel ve yerel ürün kullanımına önem veren Nove’de birçok ürün el yapımı. İyi malzeme ve yemek ile hijyeni ve kaliteyi odağına alan Nove’nin el yapımı ürünleri arasında ise; ekşi maya ekmek, English muffin, biscuit ekmeği, brioche ekmeği, brioche burger ekmeği, orman meyvesi marmelatı, tuzlu karamel ve granola yer alıyor. Omlet çeşitlerinden pancake’e, bowl çeşitlerinden buritto’ya geniş kahvaltı seçeneği ile Cadde’nin önde gelen kahvaltı noktalarından biri olan Nove, ana yemekleri ile de oldukça iddialı. Mac and Cheese, özel panelenmiş Schnitzel ve Köfteli Spagetti gibi yemekleriyle dünya mutfağından en sevilen lezzetleri özgün yorumuyla misafirlerine sunuyor. Nove, 17:00’a kadar sunduğu kahvaltı seçeneklerinin yanı sıra öğle ve akşam yemekleri için de Bağdat Caddesi’nin vazgeçilmez mekanlarından olmaya aday.

Nove’de her an bir deneyim

Nove, mevsimsel malzemeler ile hazırladığı günün çorbası ile kış aylarına sıcaklık katıyor. Her hafta değişecek malzeme ile hazırlanacak sıcacık çorbaları ile Nove’de lezzetin sıcaklığını bulmanız mümkün. Yenilenen menüsünü misafirlerinin deneyimine açan Nove’de, Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 16:00-18:00 arası ise tadım saati. Bu saatlerde Nove’de olanlar şanslı, yeni menüden tadımlık ikramları deneyimliyor olacaklar. İstanbul’da zengin içerikleri ile bowl’ları ilk sunan mekan olan Nove, bu hatırayı Bowl Hour ile taçlandırıyor ve her Salı saat 10.00’da, Nove Bowl ya da Acai Bowl tercih edenlere yanında Golden Milk hediye ediyor.

Nove’nin yeniliklerine dair daha fazla bilgi edinmek için web sitesi www.novecoffeeco.com’u ziyaret edebilir veya Instagram’da @novecoffeeco hesabını takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!