Babalar Günü için eşsiz hediye fikirleri

Değerli babaların yaşam boyu verdikleri emeklerin karşılığında hissettikleri değer ve paylaşılan sevginin yerini hiçbir şey tutamaz, ama minicik bir hediye gönüllerinde taht kurmaya yeter. Çocuklar için ise en büyük hediye, babalarının sağlıklı ve daima onların yanında olmasıdır.

Her yıl “Babalar Günü” yaklaştığında babasını mutlu etmenin yolunu ararken kara kara düşünenlere birkaç önerimiz var. İlk kural, eğer babanızın hayatını kolaylaştıracak bir ürüne ihtiyacı varsa, hiç düşünmeyin.

Yeni Hediye Trendi: Tatil

Babanızın zevkine göre ayarlayacağınız bir gezi planı kulağa hoş geliyor, değil mi? Bir yandan tatil yaparken diğer yandan keşif ve eğlenceli bir deneyim yaşayacağınız, yeşilin ve mavinin hakim olduğu, huzurla bezenmiş eşsiz bir tatil hediyesi, en iyi seçimlerden biri olabilir. Bu sayede babanız ve tüm aileniz için güzel bir anı yaratabilirsiniz. Peki, bu eşsiz “Babalar Günü” hediyesi nasıl seçilmeli?

Bazı insanlar güneşli kumsalları ve buna eşlik eden sessiz doğayı hayal ederken, bazıları kumsalda hareketli bir tatili tercih ederler. Bazıları Anadolu’da binlerce yıl önce yaşamış insanların bıraktığı kültürel mimariyi ve mirası görmek, deneyimlemek isterken, bazıları da lezzetli yöresel yemeklerle donatılmış sofraları keşfetmeyi tercih edebilirler. Bu noktada babanıza hediye edeceğiniz tatil için onun zevklerini iyi tanımış olmanız gerekir. Sonrasında ise size yalnızca tüm bu zevklere uygun tasarlanan tatil turlarını incelemek kalır…

Muhteşem doğasıyla Şirince, Bodrum, Marmaris, Saklıkent, Ölüdeniz, Fethiye, Kekova ve Antalya’yı barındıran bir Akdeniz ve Ege turu, yeşil ve mavinin huzura doyurduğu Sinop, Ordu, Giresun, Samsun, Trabzon, Rize, Ayder, Uzungöl’ü barındıran Karadeniz turu ya da Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Adıyaman, Mardin ve Antakya’nın içinde bulunduğu kültür turu seçenekleri tam ailenize göre olabilir!

Bakım ve Sağlık Olmazsa Olmaz!

Kişisel bakıma özen göstermek, birçok kişi için ruhsal ve bedensel huzurun en önemli noktalarından biridir. Siz de babanız için kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacak ve yaşam kalitesini artıracak bir bakım paketi hazırlayabilirsiniz. İçerisine tıraş losyonu, sakal bakım yağı, saç şekillendirici, güzel kokulu bir parfüm, nemlendirici ve göz altı kremi gibi birçok ürünü ekleyebileceğiniz bir paket babanıza kendinin değerli olduğunu hissettirecektir.

Bakım yalnızca kullanılan kozmetik ve hijyen ürünleriyle kısıtlanamaz. Sevdiklerimizin sağlığı, hepimizin en önemli önceliklerden biridir. Tam da bu noktada benzersiz bir hediye seçeneği olarak Amerikan Tıp Merkezi Sağlıklı ve İyi Yaşam Kliniği, ilk oyun arkadaşınız, çocukluk kahramanınız, her zaman en büyük destekçiniz olan babanızın hayatına sağlık katmanız ve yaşam kalitesini artırmanız için üç farklı Babalar Günü Sağlık Paketi sunuyor.

  • Eğer babanız Covid-19 geçirdiyse, koronavirüsün etkileyebileceği durumlarla ilgili birçok tetkiki kapsayan “Covid Sonrası Kontrol Paketi” hediye edebilir, pandemi sebebiyle oluşabilecek risklerin önüne erkenden geçebilirsiniz.
  • Birçok kalp sağlığı tetkikini kapsayan “Kardiyoloji Paketi” ile babanıza kalpten bir hediye verebilirsiniz.
  • Eğer babanız çok uzun süre önce yaptırdıysa ya da hiç kolonoskopi yaptırmadıysa, sindirim sistemine dair birçok tetkiki kapsayan “Gastroenteroloji Paketi” ile babanıza sağlık hediye edebilirsiniz.

Siz de Amerikan Tıp Merkezi’nin “Babalar Günü”ne özel hazırladığı sağlık paketleri arasından babanıza en uygun paketi seçebilir ve ona bu özel günde içi sağlık dolu, anlamlı bir hediye sunabilirsiniz.

Buraya tıklayarak paket detaylarını inceleyebilir, babanıza bu özel günde sağlık dolu bir hediye verebilirsiniz.

Hobilerine Özel Seçenekler

Babanız emeklilik hayatına geçtiyse ya da boş zamanlarında neler yapacağına pek karar veremiyorsa, ona seveceğini düşündüğünüz bir hobiyi hediye edebilirsiniz.

Örneğin bir olta takımı, maket yapma seti, yağlı boya resim seti, ahşap boyama seti ya da seveceğini düşündüğünüz bir enstrüman gibi birçok hobiden babanız için uygun olanı seçip, güzel bir hediye paketiyle sunabilirsiniz. Bu sayede babanıza hem oldukça güzel ve düşünceli bir “Babalar Günü” hediyesi vermiş hem de hayatını daha anlamlı kılacak bir hobi kazandırmış olursunuz.

Teknoloji Meraklısı Babalara Özel Seçenekler!

“Babalar Günü” hediyesi denildiğinde onlara özel olduklarını hissettirecek teknolojik hediye alternatiflerinden biri de akıllı saat olabilir. Son zamanlarda her türlü akıllı telefonla uyumlu birçok saat modeli çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Babanızın kullandığı telefonun işletim sistemiyle uyumlu, kolay kullanımlı bir akıllı saat onun sağlığını ne kadar düşündüğünüzü göstermek ve hayatını kolaylaştırmak için güzel ve özel bir hediye seçeneği olacaktır.

Bir diğer anlamlı hediye seçeneği de, Bluetooth kulaklık. Babanıza müzik dinlerken ya da telefonla konuşurken hareket özgürlüğü kazandırmak için tercih edeceğiniz Bluetooth kulaklıklar oldukça güzel ve pratik bir hediye seçeneği olabilir.

Elinden kitabını düşürmeyen babalar için de E-kitap Okuyucu oldukça cazip bir hediye olabilir. Kitabın kokusundan, dokusundan ve sayfaların hışırtısından vazgeçemeyen babaların dahi ilgisini çekebilecek, önyargılarını kırabilecek nitelikteki bu ürünler, gerçeğe oldukça yakın bir kitap okuma deneyimi sunduğu için babanızı hayli şaşırtabilir.

 

Bu içerik Amerikan Tıp Merkezi Sağlıklı ve İyi Yaşam Kliniği katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!