Ayakkabı Seçimleri İçin Stil İpuçları

Ayakkabı modelleri; kadınlar için işlevlerinin yanında stillerini tamamlayan şık bir aksesuar, giyim tarzlarını ifade eden mükemmel bir ifadedir. Haliyle ayakkabı seçimlerinde çok titiz davranan kadınlar için kıyafetleriyle uyumlu ayakkabılar tercih etmek de oldukça kritiktir. Biz de bu yazımızda giyim tarzları çerçevesinde incelediğimiz ayakkabı trendlerine yer vererek kolayca uygulanabilecek birkaç stil önerisi vermek istedik. Siz de bu ipuçlarını takip ederek ayakkabı modellerinde daha doğru ve tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Spor Ayakkabıların Özgürlükçü Dünyası

Deyim yerindeyse, yeni bir spor ayakkabı modeli çıkmadan gün geçmiyor günümüzde… Giderek sportif aktiviteler dışında da kullanılabilecek hem şık hem de rahat ayakkabı modellerine dönüşen spor ayakkabılar, doğal olarak her tarza da uyum sağlayan ürünler haline geliyor. Dolayısıyla artık jeanlerle özdeşleşmenin önüne geçen spor ayakkabılarınızı siz de yaz aylarında cıvıl cıvıl elbiselerinizin altına, kalem etek ve dar kesim kumaş pantolonlarınızla birlikte rahatlıkla giyebilirsiniz. Özellikle klasik tarz ile sportif stilin marjinal buluşmasının çok yakıştığı spor ayakkabı modellerinin sneaker formundaki seçeneklerini ceket – gömlek – pantolon takımlarınızla bile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.    

Elbiseler, Babet ve Sandaletlerle Güzel!

Yaz geldiğinde ayakkabı seçimlerinde yaşanan devrimin adıdır babet ve sandaletler… Uzun kış ayları boyunca botlara ve çizmelere hapsettiğimiz ayaklarımız için özgürlük habercisi olan bu ayakkabı modelleri, yaz aylarında kıyafetlerimizi süslemek için başrole yerleşir. Kadınlar için yaz aylarında serinliğin, rahatlığın ve hareket özgürlüğünün temsilcisi olan elbiseler de, hem babet modelleri hem de sandalet modelleriyle inanılmaz bir bütünlük yaratır. Özellikle bileklere kadar uzanan modellerinin dolgu topuklu, alçak topuklu ve topuksuz sandaletlerle çok yakıştığı elbiseler; uzun boylu kadınlarda babetlerle daha şık ve konforlu hale gelir. Siz de bu yaz babet ve sandaletlerinizi elbiselerinizle kombinleyerek sıcak havalarda kendinize kusursuz bir serinlik ve gün boyu rahatlık armağan edebilirsiniz!

İddialı Tarzlara Topuklu Ayakkabı Dokunuşu

Yaz – kış iddialı duruşundan ödün vermeyen, giyim tarzı ne olursa olsun dikkatleri üzerine toplamayı başaran kadınlar için topuklu ayakkabı modelleri; vazgeçilmez tamamlayıcılardan… Bazı ikonik spor ayakkabı ve bot modellerinin bile topuklu tasarımlarının üretildiği göz önüne alındığında topuklu ayakkabının önemini anlamak mümkün. Eğer siz de onlardan biriyseniz spor ayakkabı tutkunuzu yeni trendlerle buluşturabilirsiniz. Örneğin son zamanlarda ayakkabı modellerinde öne çıkan kısa çorap – burnu kapalı topuklu kombinlerini, midi boy eteklerinizle deneyerek sıra dışı görünümler elde edebilirsiniz. Yine sezonun trendlerinden birini oluşturan bol paçalı uzun pantolonların altına dolgu topuklu sandaletlerinizi giyerek hem feminen hem de konforlu kombinler yaratabilirsiniz.

Tesettür giyim modasının en güzel ve kaliteli ürünleriyle oluşturduğu ürün koleksiyonunda ayakkabı modellerine de yer veren Pazarium’un online mağazasında siz de stilinizi zenginleştirecek modelleri keşfedebilirsiniz. Spor ayakkabıdan babete, sandaletten topuklu ayakkabıya kadar her kadının tarzını tamamlayacak modelleri detaylı şekilde inceleyebilir, kombinlerinizi Pazarium kalitesi ile oluşturabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!