Aslan Burcunda Yeniay: Kendinize güvenmeye, ışığınızı parlatmaya hazır mısınız?

1 Ağustos’ta gerçekleşen yeniay, adı üstünde bizi yeniliklere, güzelliklere hazırlıyor. Tutulmaların etkisi ile çok zor süreçleri atlattık; kimilerimiz ilişkilerden kimilerimiz işten yana zorluklarla cebelleşti. Ancak sabrın sonu selamet dediğimiz, tam da kutsal günlerin de yakın olduğu bir zamanda gerçekleşen Aslan Yeniay’ı, bizlere bu kadar üzüntülü ve sıkıntılı sürecin sonunda sanki kutsal toprakları vaat ediyor. Peki bu mümkün mü?

Realitede her şey mümkün olsa da üç boyutlu dünya platformunda zamanın eşliğinde istekleriniz, yaptıklarınızın sonuçları biraz geç oluyor. İşte herkesin “istiyorum, olmuyor” dediği döngüyü burada algılıyoruz.

Gerçekleşmesini istediğiniz şeyler için eyleme geçmelisiniz; herhangi bir sorunla karşılaşsanız dahi devam etme gücünü kendinizde bularak ilerlemelisiniz. Tavşan – kaplumbağa misali olan kaplumbağalara sesleniyorum; evren sizi turbo jete bağlayarak finish çizgisini görmenizi sağlıyor. Sizden istenense Aslan’ın cesareti ve yaratıcılığı. O yüzden haritalarında hava ateş grupları olanlar eğlenceye, keyde düşerken, projelerinizin de üstüne yatmayı ihmal etmeyin.

Gökyüzü hem sürprizlere hem beklenmedik kazalara gebe; araba ile tatile çıkanlar dikkat etmeli, kontrollerini tekrar tekrar yapmalı. Ayrıca iletişim açısından Ağustos’un ilk haftası biraz daha temkinli olmalıyız. Ani kalp damar, tansiyon ve göz hastalıklarında bu dönem artış olabilir. Bu hafta ve Kurban Bayramını da katarsak önümüzde keyifli, güzel bir tatil görünmekte.

Şöyle Aslan gibi yayılın; ama yayılırken de ileriye yönelik plan-proje yapma saatleri, bir de büyükleri arayıp sorma vakitleri. Çünkü her an varlıkları ile bizleri sevindirirken bir anda hastalık ya da kayıplarıyla dumura uğrayabiliriz. O yüzden ihmal etmeyin, arayın, sorun, ilgilenin. Bir de dışarda olan hayvan kardeşlerimiz için bir kap su bırakın; zira güneş daha da bir ısıtacak benden söylemesi.

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam