Antakya’nın en sevilen gastronomi duraklarından Güzelburç Tugay Kasabı, Madera’da

Lezzetli yemeklerle benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşamayı kim istemez! Hele ki lezzetin yanı sıra kültürü de aktarmayı başaran yemeklerle… Öyleyse sıkı durun; Unesco Gastronomi Şehri Antakya’nın Simge Restoranı Güzelburç Tugay Kasabı, Madera’ya geliyor. İlhamını mutfağın ve lezzetin kaynağı olan ateşten ve tabiattan alan Madera, mutfakta yaratıcı bakış açısını geliştirdiği pop-up restoran projesiyle devam ettiriyor. Madera, pop-up restoran etkinliğinde Güzelburç Tugay Kasabı’nı ağırlıyor.

Kendine özgü gastronomi ve ağırlama konsepti ile Feriye, dekk gibi markaları bünyesinde bulunduran c-paces yeme-içme grubunda yer alan Madera, gelenlere kusursuz bir gastronomi deneyimi yaşatmaya devam ediyor. İstanbul’un popüler semtlerinden Nişantaşı ve Maçka’nın kesiştiği noktada, dekk’in hemen üst kısmında yer alan Madera, 28-30 Nisan tarihleri arasında Antakyalı Güzelburç Tugay Kasabı’nın lezzetlerini İstanbullularla buluşturacak.

İstanbullular Madera’da, Güzelburç Tugay Kasabı’nın Lezzetlerini Tadacak

Antakya’da 1995 yılından bu yana hizmet veren Güzelburç Tugay Kasabı, Antakya’nın yemek kültürünü, deneyimli ustalarıyla bu kez Madera’da lezzet severlerle buluşturacak. Misafirler zengin ve köklü bir kültürde yılların birikimi ile ortaya çıkmış Antakya’nın geleneksel lezzetlerini, 28-30 Nisan tarihleri arasında Madera ev sahipliğinde tadacak. Güzelburç Tugay Kasabı’nın deneyimli ustalarının ellerinden çıkacak olan özgün yemekleri lezzet tutkunları, öğle ve akşam yemeği olmak üzere iki öğünde de deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Madera’da pop-up restoran etkinliğine katılmak; Güzelburç Tugay Kasabı’nın etkinliğe özel menüsünü deneyimlemek için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0536 778 89 20 numaralı hattı arayarak ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Madera deneyimini yaşamak, Madera ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.maderaistanbul.com web sitesini ziyaret edebilir ve Instagram’da @maderaistanbul hesabını takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Feriye’de Pop-Up Restoran: 7 Mehmet, şimdi Boğaz’da misafirlerini bekliyor

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!