Anne ile çocuk arasındaki bağı anlatan birbirinden eşsiz fotoğraflar

Mayıs ayını sevmemizin birçok nedeni var; içimizi ısıtan güneş, ağaç dallarında rengarenk açan çiçekler ve baharın sonsuz neşesi… Bu ayı özel yapan bir diğer güzel sebep de tabii ki Anneler Günü. Her ne kadar annelerimizin bizdeki emeğinin karşılığını tek bir günde veremeyecek olsak da her sene bu özel günde onlara olan sevgimizi ve minnetimizi göstermenin en güzel yollarını arıyoruz. Onlara karşı duyduğumuz güçlü hisleri kendi yöntemlerimizle anlatmak ve yüzlerini güldürmek istiyoruz. Ve onların bizi her bakışımızdan ya da gülüşümüzden anlayabildiklerini biliyoruz. 

Aslında annenin çocuğuna, çocuğun da annesine karşı hissettiği güçlü ve değerli hisleri tanımlayabilmek, sınırlandırabilmek ve aktarabilmek hepimiz için oldukça zor bir şey. Yine de dünya üzerinde anne ile çocuk arasındaki bağı tanımlamak için söylenen pek çok kelime var: sevgi, koruma içgüdüsü, şefkat, güven, anlayış bunlardan sadece bazıları. Evet kelimelerle tarif etmek zor, dolayısıyla belki de bu hissi fotoğraflamak, onu aktarabilmenin en iyi yolu.

İşte dünya üzerinde anneyle çocuk arasındaki saf ve muhteşem bağı bizlere olduğu gibi anlatan evrensel güzellikteki fotoğraflar:

Anne çocuk ilişkisi sevginin en saf halidir.
Fotoğraf / Lori Romney
Fotoğraf / James McCawley
Onların yanı, dünyadaki en güvenli yerdir.
Instagram / little.winnie
Instagram / sollybabywrap
Anlayışın ne demek olduğunu onlardan öğreniriz.
Fotoğraf / George Rose
Fotoğraf / Samxir Sani

Annelik içgüdüsü pek çok histen daha kuvvetlidir.
Fotoğraf / Dominique Felicity Chapman
Fotoğraf / Rebekah Emily Armistead
Onların yanında tüm sıkıntılarımızdan arınır, huzur buluruz.
Instagram / Taza
Fotoğraf / Zoran Kordic
Onlar en dürüst ve düşünceli arkadaşlarımızdır.
Fotoğraf / Ann Tyer
Fotoğraf / Michelle Quance

Bizi bütün yapan sadece genlerimiz değildir.
Fotoğraf / Sarah Schrenker
Fotoğraf / Madi Robson
Sırt sırta verdiğimizde yapamayacağımız şey yoktur.
Fotoğraf / Chiariana Loggia
Fotoğraf / Laura Sykora
Ve en sonunda kendimizi hep onların şefkatli kollarında buluruz.
Fotoğraf / Amy Hanen
Fotoğraf / Melissa Nordan

Çünkü annelerimiz “hayatımızın en değerlisi”

Altınbaş, sevgiyle kutlanan Anneler Günü’ne özel elmas, topaz ve pırlanta ürünleri “hayatımızın en değerlisi” annelerimize sunuyor. Anneler için tasarlanan elmas, pırlanta ve topaz taşlarından oluşan zarif ve asil tasarımları özel fiyatlar ile sunuyor. Eşsiz pırlanta, geçmişten bugüne en kudretli taşlardan biri olduğuna inanılan topaz birleşimiyle tasarlanan yüzükler ya da dünyanın en değerli taşı olan elmastan yapılan beştaş yüzük; özel fiyatı ile biriciğimiz annelerimize sevgimizi anlatmak için eşsiz bir tercih olacak.

    

Göz alıcı mücevherler ile annenize ne kadar özel olduğunu hissettirmek için en yakın Altınbaş mağazasına yada altinbas.com online satış sitesine uğramanız yeterli.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!