Alternatif ve iddialı: The Populist’ten Vejetaryen Lezzetler

Harika bir mekan, iyi müzik ve lezzetli yemekler… Pek çoğumuzun keyifli bir akşam ya da hafta sonundan beklentisi belki de bu. Eğer vejetaryen besleniyorsanız ve bu kombinasyonu yakalayacağınız ideal mekanı henüz bulamadıysanız size lezzetli bir önerimiz var:  The Populist’in menüsünde yer alan vejetaryen lezzetler

Şehrin eğlence ihtiyacına farklı seçenekler sunan; iyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini ilk günden bu yana güçlü menüsü ile ağırlayan The Populist, alternatif lezzetleriyle de iddialı.  Craft lezzetleri içeren menüde vejetaryen alternatifler de dikkat çekiyor.

Dinamik ve genç atmosferiyle şehrin sosyalleşme adresi olmaya devam eden The Populist, imza lezzetlerine vejetaryen seçenekleri de ekleyerek konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Paylaşımlık tabakları, taş fırın lezzetleri ve craft tatlarla uyumlu eşlikçileriyle misafirlerine keyifli bir tadım deneyimi yaşatan The Populist, vejetaryen tatlarla zenginleşen menüsü ile iyi yemek iddiasını daha da güçlendiriyor.

Vejetaryenlere Özel

The Populist’in favori lezzeti pizzetta, brokoli ve taze mantarın başrolde olduğu Veggie Pizetta’yla tekrar yorumlanarak menüdeki yerini alıyor. Keçi peyniri, ananas, karamelize soğan ve mango sosla hazırlanan Veggie Burger, portakal soslu özel lahana salatası eşliğinde servis ediliyor.   

İyi yemeğin adresi The Populist, imza lezzetleriyle şehrin keyfini çıkarmayı isteyen herkesi bekliyor.

The Populist: Yapı Kredi bomontiada / Birahane Sokak No: 1

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!