Akmerkez yenilikçi mobil uygulamasını kullanıcılarıyla buluşturdu

Alışveriş merkezine gittiğinizde zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız oluyor mu? Arabaya park yeri bulmaya çalışmaktan tutun da gideceğiniz mağazanın hangi katta olduğunu aramaya kadar zamanınızı hızlıca tüketen pek çok durumla karşılaştığınızda sizin de alış veriş keyfiniz yarıda kalıyor olabilir. Bu durumun farkında olan ve misafirlerinin hayatını kolaylaştırmaya odaklanan Akmerkez ise yenilikçi çözümlerini Akmerkez Mobil Uygulaması üzerinden sunuyor. Kolay kullanımlı ve kapsamlı ara yüzüyle dikkat çeken Akmerkez Mobil Uygulaması; vale hizmetinden otopark ödemesine, etkinlik hatırlatmalarından ziyaretçilerine özel fırsatlara kadar birçok özellik ile App Store ve Google Play Store üzerinden kullanıcılarıyla buluşuyor. Detaylar ise şu şekilde:

Akmerkez cebinde

Yenilikçi mobil uygulamasını ilk defa hayata geçiren Akmerkez, yıl boyunca mobil uygulama kullanıcılarına özel yapacağı kampanyalar, kişiye özel indirimler ve fırsatlar ile farklı bir mobil uygulama deneyimi sunuyor. Ayrıca uygulamayı ilk kez indiren Akmerkez misafirleri, tek sefer olmak üzere otopark ücreti de ödemiyor. Kullanıcılar Akmerkez’in birbirinden keyifli etkinliklerini herkesten önce öğrenip, kolaylıkla takvimlerinden takip edebiliyor. Bunun yanı sıra Akmerkez’in 2017 yılında hayata geçirdiği ve toprakla iç içe olarak şehrin ortasında bir nefes arası sunan, Terasta Tarım gönüllülük programına başvurular da yine mobil uygulama üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

Keyifli bir alışveriş deneyimine kolay erişim

Ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini her adımda iyileştiren ve AVM içinde geçirdikleri süreyi A’dan Z’ye kolaylaştıran Akmerkez, tekerlekli sandalye, bebek arabası ve evcil hayvan puseti kullanımı gibi hizmetleri de Akmerkez Mobil Uygulaması ile sadece bir tık uzağınıza getiriyor. Bunun yanında concierge hizmetlerine de Easy Point ile uygulama üzerinden erişilebiliyor.

Otopark uygulaması ile park ve ödeme kolaylığı

Uygulamanın otopark özelliği ile; misafirler araçlarını park ettikleri yeri fotoğraflayıp, yerini kolaylıkla bulabiliyor. Ayrıca uygulama üzerinden BKM Express’e kayıtlı kartlarıyla otopark ücretlerini zaman kaybetmeden ve sıra beklemeden temassız ödeyebiliyorlar.

En kapsamlı mağaza arama modülü

Akmerkez’deki tüm mağazaların kat planı üzerinde kategorize edilerek gösterilmesiyle mobil uygulama kullanıcıları gitmek istedikleri mağazanın yol tarifini hızlıca oluşturabiliyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!