8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: Koçlar ve yükselen Koçlar

Şimdi aksiyon alma zamanı! Uzun zamandır barışçıl hareket ederken kendi savaşçı ruhunuzdan uzaklaşmış olabilirsiniz. Bir süredir harekete geçemediğiniz, aksiyon alamadığınız, cesaret edemediğiniz konular üzerine kendi benliğinizi yeniden heyecanlandıran bir güneş tutulması sizleri bekliyor. Fiziksel görüntünüz ve imajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Değişim isteyeceksiniz, belki kişisel gelişim konuları olabilir, kendinizde yeni başlangıçlar yapacak ve burada şifalandığınızı hissedeceksiniz.

İş konularınız

Yeni girişimler için bazı kapılar açılabilir hayatınızda. Yeni projeler, yeni teklifler gündeminize gelebilir. Finansal kaynaklarınızı iyi yönetmelisiniz bu süreçte. Ani para giriş-çıkışları söz konusu, iş hayatında şaşırtıcı durumlar, ani hiç beklenmedik durumlar gündeminize gelebilir ve burada tez canlı olmadan daha mantığa dayalı şekilde hareket etmelisiniz.

Gündemleriniz neler?

Psikolojik açıdan yoğun hissedebilirsiniz, enerjiniz daha düşük olabilir, bir şeyi yapmak isterken harekete geçmekte zorlanabilir, kendinizi ruhsal ve fiziksel anlamda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu anlamda kendinizi bırakmamaya özen göstermeli ve burada rutinler oluşturmalı, aynı zamanda uymalısınız. Sağlık açısından belki bir ameliyat gündeminiz olabilir. Burada sağlık konusunda en hassas olduğunuz dönem diyebilirim. Travmalarınız varsa, sağlık konularınız varsa burada bir farkında olma, arınma, şifalanma söz konusu.

Nisan ayı önemli!

Özellikle Merkür retro hareketinde olacağından, iletişimsel anlamda kendinizi yanlış ifade etme, yanlış aktarım, karşılıklı yanlış anlaşılmalar, önce konuşup sonra düşünmek gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Burada ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, önce düşünüp sonra konuşmalı ve bu iletişimsel trafiği dikkatli yönetmelisiniz. Doğru konuştunuz mu? Yanlış bir cümle kurdunuz mu? gibi sorulara dikkat etmeniz gereken zaman dilimleri. Ayrıca trafik konularına dikkat etmeli ve evrak konularına da özen göstermelisiniz. Kısa seyahatlerde birtakım aksilikler meydana gelebilir, evraksal işlerinizde pürüzler çıkabilir bunlara da dikkat etmelisiniz.

Genel anlamda yaşayacağınız ani şok edici ve planlamadığınız konulara karşı, ani tepki vermek yerine çözüm odaklı olmalı ve iletişiminizi doğru kullanmalısınız. İçsel acılarınızı ve duygu yönetiminizi çok iyi yapmalısınız, çünkü güneş tutulması ruhsal dünyanıza çok vurgu yapıyor olacak. Gerek iş gerek sağlık ve gerek ev hayatınız konusunda etki alacaksınız o nedenle evrenin size verdiği gücü ve enerjiyi doğru yerlere kullanmalısınız. Güneş tutulmasının sizlere güzellikler getirmesini diliyorum, sevgilerimle…

25 Mart 2024 Ay Tutulmasının burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam