8 Nisan 2024 Güneş Tutulması: İkizler ve yükselen İkizler

Sosyal çevreniz hareketleniyor. Koç burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, dernekler, yeniden yeşeren umutlarınız, hayalleriniz, dilekleriniz konusunda gündemleriniz var. Yeni projelere dahil olmanız ve yeni ortamlara katılmanız olası. Bağlantılı olarak kariyer hayatınızda birtakım sorumlulukların ağır basması, yöneticileriniz tarafından sorumluluk yüklenmesi sizi epeyce yorabilir; bu durumu daha disiplinli ve yaşam enerjinizin çatışmaya veya öfkeye sebebiyet vermesine izin vermeden dikkatli ve temkinli yönetmelisiniz.

Nisan ayı önemli!

Yönetici gezegeniniz retro pozisyonunda olacağından dolayı, iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir, eskiden kalan projeleri tamamlamak gerekebilir. Birtakım düzeltilmesi gereken konulara, evraksal işlemlere dikkat! Tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Aynı zamanda sosyal çevrede iletişime dayalı birtakım gündemleriniz olabilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz olası. Üyesi olduğunuz arkadaş grupları, hiç beklenmedik veya unuttuğunuz bir para gelmesi gibi konular gündeminizde olabilir. Yakın çevreniz, sosyal çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız konusunda iletişim sorunları olacağından, doğru dinlediğinizden, doğru düşündüğünüzden emin olmalı, aktarım konusunda daha özenli olmalısınız ve süreci en iyi şekilde yönetmelisiniz.

Umutlarınız ve hayalleriniz, dilekleriniz, hayattan beklentileriniz konularında Nisan ayında sorgulamalar yaşayabilir ve retro bitimi sonrasında yeni kararlar alabilirsiniz. Jüpiter ve Uranüs 12. evinizde kavuşum gerçekleştireceği için size der ki; ruhani boyutunuzu genişletin, maneviyatınızı iyileştirin, burada bir büyüme sağlayın.

Aklın ve ruhani yapının birleşimi ve buranın sorgulanması söz konusu olurken büyük aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Daha çok inziva halinde kalarak birçok durumdan kendinizi koruyabilirsiniz. Uzaklardan sürpriz, ani, şok edici gelişmeler duyabilirsiniz. Uyku düzeniniz değişebilir, aynı zamanda da rüyalarınız, bilinçaltı konularınız aktif olacak. Bu süreçte meditasyon, yoga ve kendini dinleme size çok iyi gelebilir.

Genel anlamda Nisan ayında iletişim, basın yayın gibi konularda yönetimi iyi yapmalı, eski yarım kalan projeleri bitirmelisiniz. Umut ve hayalleriniz konusunda uzun bir zaman dilimi var önünüzde, burada yeniden içinizdeki çocuğu besleyebileceksiniz, buraya bir odaklanın isterim. Kariyer, çalışma alanında zorlandığınızı hissedebilirsiniz, burada zaman yönetimini iyi yapmalı ve bu sınavın size bir ödül getireceğini unutmamalısınız. Güneş tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum, sevgilerimle…

Güneş tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!