5 dakikalik meditasyonlarla ruhunuzu harekete geçirin

Rehber eşliğindeki meditasyon serisi, size tekrar uyandırıp en çok ihtiyacınız olan şeyi harekete geçirip ister evde ister iş yerinde kolayca meditasyon yapmanıza yardımcı oluyor. Bu mikro meditasyonlar dolu zihinler için oldukça faydalı olup görselleştirme yoluyla derin konsantrasyona ulaşmanıza sağlıyor. 5 dakikanızı ayırın, egzersiz yapacak rahat bir yer bulun ve dilediğiniz videoyu oynatın:

1. Güveni harekete geçirme meditasyonu

Faydaları: Zihni endişelerden temizleyerek kendinizi güvende hisetmenize yardımcı olur. Kök çakranızı açıp canlandırır.

2. Yaratıcılığı harekete geçirme meditasyonu

Faydaları:  Suçluluk hissi yaşamadan hayatın zevklerini tatmanıza izin verir ve içinizde yaratıcılığı kontrol ederek ortaya çıkarır. Sakral çakranızı (Cinsel çakra) açıp harekete geçirir.

3. Aşkı harekete geçirme meditasyonu

Faydaları: Kalbinizin önderliğinde kapasitenizi yükseltir, bağışıklık sisteminizi hızlandırır, stresinizi azaltmak için nefesinizi düzenler. Kalp çakranızı açıp canlandırır.

4. Gerçeği harekete geçirme meditasyonu

Faydaları: Kendinizle ve başkalarıyla iletişime geçmek için sizi cesaretlendirir, ilahi mesajları gerçekten duymanız için kapasitenizi yükseltir. Boğaz çakranızı açarak canlandırır.

İlgili yazı: Hayatın her anında yogadayız

5. Özgürlüğü harekete geçirme meditasyonu

Faydaları: Spiritüel hislerinizi geliştirir, hayattaki önemli sorulara çözümler getirir ve sizi bilgeliğin derinlik katmanına yaklaştırır. Taç çakrasını açarak harekete geçirir.

Kaynak:

carenbaginski

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!