25 Mart 2024 Ay Tutulması: Balıklar ve yükselen Balıklar

Küllerinizden yeniden doğmaya ne dersiniz? Miras, bankalar, krediler, nafakalar, borçlar, sigorta, alacak-verecek, dava açılması ya da sizin dava açmanız, eşinizle veya ortağınızla ortak gelirlerinizi ilgilendiren bir ay tutulması olacak. Buradaki dengesiz giden her ne varsa artık tamamlanması, toparlanması söz konusu. Duygusal anlamda bir kriz yaşamanız olası, ancak küllerinizden yeniden doğma zamanı, çünkü hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sizler için. O nedenle krizleri iyi yönetmeli ve doğru analiz ederek kendi finansal kaynaklarınızı yaratmaya odaklanmalısınız. Eğer finansal gelirinize odaklanır, ilişkilerde kendi dengenizi kurabilir, gelen konuları kabule geçerseniz, yaşadığınız tüm krizli etkileri en aza indirmiş olursunuz.

Finansal kaynaklarınız

Yeni iş başlangıçları, yeni bir iş alanı, yeni projeler, kendi iş yerini kurma gibi konular söz konusu. Kendi finansal konularınızla ilgilenmeniz gereken bir dönem. Burada pes etmeden kendi finansal kaynaklarınıza gitmeli, para konularını daha dikkatli değerlendirmeli ve kendi öz değerinizi sorgularken biricik olduğunuzu sık sık kendinize hatırlatmalısınız.

Sınırlarınızı belirliyorsunuz

Nerede durmanız gerektiğini, nerede mesafe koymanız gerektiğini fark edeceksiniz. Ay tutulmasıyla birlikte kendinizi bu anlamda toparlama, çeki düzen verme, düzenlenme, kendinizi yeniden yapılandırma süreci de diyebiliriz. Duygusal anlamda içinizde tüm ilişkilerinizi gözden geçirerek bir karar verme aşamasındasınız. Kimin değerli olduğunu ve kimin değerli olmadığını göreceğiniz, “Nerede sınırsız izin veriyorum?” sorusunu da sorgulayacağınız ve değerlendireceğiniz bir süreç. Satürn, size gereğinden fazla sorumluluklar yüklerken burada daha disiplinli, sorumluluklarınızın daha bilincinde olmanızı ve görevlerinizi yerine getirmenizi hedefliyor. Tüm ilişkilerinizde, özel hayatınızda, evliliğinizde, ortaklığınızda sınır koymanızı, mesafeli olmanızı, bir çizginizin olmasını istiyor. Zamanınızın değerli olduğunu Satürn size hissettirirken ciddi bir duruş sergilemenizi bekliyor.

Sağlık konuları

Sağlık açısından alerji, ateşlenme, enerjinizin düşmesi gibi etkilere dikkat etmelisiniz. Enerjinizi bu süreçte doğru kullanmayı öğrenebilirsiniz. Size iyi gelen, ruhunuzu besleyen ne varsa hayatınıza dahil edin, çünkü enerjiniz zaman zaman düşebilir. Sevgili Balıklar ve yükselen Balıklar, ay tutulmasının size olumlu katkılar sağlamasını dilerim.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Balık burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam