25 Mart 2024 Ay Tutulması: Aslanlar ve yükselen Aslanlar

Yakın çevre, kardeşler, akrabalar ve en yakın arkadaşlarınız, yaptığınız ticari ortak işler, yarım bıraktığınız eğitimler konusunda bir tamamlanma süreci diyebilirim. Destek açılarıyla birlikte yeniye yer açabilecek, buradaki konuları daha iyi yönetebilecek ve kendinizi daha güçlü ve şanslı hissedebileceksiniz. İletişim konusunda, konuşma, kendinizi ifade etme, paylaşma gibi temalarda yine kendinizi duygusal olarak değerlendirmeniz gereken bir dönem olabilir.

Ortak para yönetiminde sorumluluklarınız var. Satürn, burada kendi paranız ve eşinizle olan ortak para yönetiminde veya varsa ortağınız onunla ilgili ortak para yönetiminde size sorumluluklar verecek. Bu da demek oluyor ki ortak gelir konuları daha kısıtlı olabilir. Eşinizin parası ile ilgili konularda sıkıntı çıkabilir, para size kısıtlı gelebilir, miras konularında zorlanmalar olabilir, çözümlenmesi gereken durumlar olabilir. Burada disiplinli bir şekilde ve ciddiyetle ilerlemeniz gerekebilir. Bankalar, borçlar, krediler, alacaklar-verecekler, ortak birikim ve paranın işletilmesi, değerlendirilmesi gibi dikkat edilmesi gereken konularınız olacak.

Ticari ve hukuksal konular ile ilgili gelişmeler olabilir. Yurtdışı ticari işleriniz varsa onlarla ilgili önemli girişimler, yurtdışı planları, seyahatler, akademik anlamda ilerlemek, dil öğrenmek, gezmek ve gezerek öğrenmek, bilgi toplamak, keşfetmek konularında da oldukça önemli bir dönem sizi bekliyor olacak. Yakın çevrenizden uzaklaşma isteğiniz, yalnız kalmak veya yabancı insanlar tanımak isteyeceğiniz bir dönem.

Aslanlar ve yükselen Aslanlar, 5 derece Terazi Ay tutulmasının size olumlu katkılar getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Aslan burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam