25 Mart 2024 Ay Tutulması: Akrepler ve yükselen Akrepler

Gizlenmek isteyeceğiniz bir dönem olacak sizler için. Zaten sessizliği, sakinliği, gizli kalmayı, kendinizle kalmayı çok iyi biliyorsunuz. Daha çok uyumak isteyeceksiniz, rüyalarınız aktif, sezgileriniz güçlü ve hisleriniz bu dönemde çok kuvvetli olacak. Günlük rutinler ve koşturma konularının, insanlarla iç içe olmanın kendi içinizde zorluklarını yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanız ile dış dünya arasındaki ayrıştırmayı analiz edeceğiniz bir tutulma sizleri bekliyor.

Aşk ve hayattan aldığınız keyif

Yaratıcılığınızı ön plana alacağınız, hobileriniz alanında gelişeceğiniz bir dönem. Varsa çocuklarınız onlarla ilgili gündemler, onların kendi hayatlarındaki plan ve projeleri, aktiviteleri vs. gibi konular gündeminizde olacak. Gerek aşk hayatınızda gerek çocuklar konusunda gerek kendi hobileriniz alanında alacağınız sorumluluklar mevcut. Burada disiplinli hareket etmek oldukça önemli olacak. Bu dönem odaklanmakta zorlanabilir ve kendinizi daha da dağılmış görebilirsiniz. Bu oldukça normal. Bilinçaltınıza, iç dünyanıza ve dolu dolu iç hayatınıza vurgu olduğundan burada halletmeniz gerekenler var gibi görünüyor.

Sağlık ve çalışma hayatı

Çalışma koşulları, iş arkadaşlarınız, yakın arkadaşlıklarınız gibi konularda önemli gündemleriniz var. Burada bir yalnızlaştırılma ve beraberinde şifalanma söz konusu. Çocuklarınızın veya kendinizin sağlık açısından kontrolleri önemli. Günlük rutin koşturmalar sırasında bile duyacağınız bir kelime size şifa verebilir. Bu anlamda sağlık konusuna çok yönlü bakmanızı rica ediyorum, çünkü burada büyük şifa getiren bir tutulma olacak sizin için. Belki duymanız gerekenler vardır.

Ev, aile ve yuva alanları

Sanki burada köklü değişimler, ev alma, başka bir eve taşınma gibi temalar var. Ev durumlarında büyük değişim ve dönüşüm yaşarken çalışma arkadaşlarınızdan veya yanınızda çalışanlardan destek var. Değişimde esnek olun. Sevgili Akrepler ve yükselen Akrepler, 5 derece Terazide olan Ay tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Akrep burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam