21 Haziran Güneş Tutulmasının burçlara etkisi

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, sizler bu Güneş tutulmasını 2. evinizde, aile ve evle ilgili konularda deneyimleyeceksiniz. Güneş tutulması hayatınızda yeni bir dönem başlatacak; ev değiştirebilir, evlilik kararı verebilir ya da ayrılabilirsiniz. Sil baştan bir tarz belirleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz, sizin bu dönemde alacağınız her bilinçaltı niyetinizin 13 yıllık süre içinde getirisi olacak. Yakın çevre, komşular, sözleşmelerle ilgili lehinize işleyecek olan konular söz konusu. Eğitim alanında ve ticari anlaşmalarda birtakım yenilikler olabilir.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, size dost olan bir burçta gerçekleşen tutulma 3. evinizde; bu da sizin yakın akraba, kardeş, komşular, sözleşmeler alanını ifade ediyor. Ödemelerinizi kontrol ederek ilerlemelisiniz. Önümüzdeki 6 aylık süreçte yolunuz açık, size iyi gelecek bu dönem. Sizin dışınızda var olan uzak, yakın akrabalarla ilgili konular ön plana çıkıyor. Kariyerinizle ilgili sağlam kararlar için şu an doğru olacaktır.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, sizler 2. evinizde, para evinizde deneyimleyeceksiniz bu tutulmayı. Adeta sil baştan bir çalışma yapacaksınız, bugüne kadar yapmış olduğunuz ödemeler, tutarlarla ilgili yeni birtakım kararlar alıp, ilerleyebilirsiniz ve önümüzdeki 13 yıllık süreçte belki de yeni bir işe gireceksiniz. Bununla ilgili bir atılım yapmayı düşünüyorsanız, benim size tavsiyem daha ileriki süreçlerde denemeniz.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, kendinizle, yaşamınızla, ilişkide bulunduğunuz ortamlarla hayatınızı sil baştan yapıyorsunuz ve bu size iyi gelecek. Özellikle Yengeç’in ilk haftasında doğanlara hediye, bunun kıymetini bilin diyorum ve aynı zamanda kuvvetli, cesaretle ilerleyen bir pozisyon açıyor, çok güzel değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, 12. evinizde gerçekleşen tutulmayı, çalışma ortamında, sağlık alanında deneyimleyeceksiniz. Farkındalığınızın artacağı, çıkarım yapacağınız, ruhen teşekkür edeceğiniz bir dönem olacak.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu süreçte aşk, evlilik, çocuk konularında mutlu olabilirsiniz, yeni bir eğitim, grup ya da sosyal çevreye girebilirsiniz. Güneş tutulması size çok iyi gelecek.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, yeni bir başlangıç söz konusu, bu başlangıç kariyerinize profesyonel anlamda kazanç getirecek. Ancak ailede büyük sorunlar olabilir, ilişkilerinizle ilgili birtakım problemler çıkabilir, dikkat etmenizde fayda var ancak gökyüzü size ilerleyin diyor.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, sizler bu etkiyi yüksek eğitimde hissedeceksiniz ve bu tutulma size bu alanlarla ilgili güzellikler getirecek. Belki bir seyahat yapacaksınız ve bundan çok keyif alacaksınız. Güzel bir süreç başlayacak, çok memnun kalacaksınız. Önümüzdeki aylar içerisinde size bir aşk kapısı da açılabilir.

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, sizler 8. evinizde yaşıyorsunuz bu tutulmayı. Aileyle ilgili birtakım rahatsızlıklar, hastalıklar, büyüklerle ilgili birtakım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızda sevinç yaşayacaksınız, özellikle eğitim açısından sınava girecek olanlara şans kapısı açık, bunu hatırlatmakta fayda var.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, sizler de hayatınıza yeni bir sayfa açıyorsunuz ve bu sayfa tertemiz olacak. Gerçekleşen birtakım süreçle içiniz açılacak. Çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız, para alanınızdaki sıkılma, daralma önümüzdeki ay daha rahatlayacak. Genel olarak sizin için olumlu yeni başlangıçlar, yeni güzelliklerin gerçekleşeceği bir zaman dilimi.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, beslenmeniz, çalışma ortamınızla ilgili birtakım yeni kararlar alabilirsiniz. Bu kararları almak aslında sizi biraz sıkacaktır ancak ilerleyen dönemlerde gerçekten çok faydalı olacak, sizin için güzel birtakım yenilikler ve sonuçları olabilir.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, sizler bu tutulmayı evinizde, aşk ve çocuklarda deneyimleyeceksiniz. Bu zamana kadar çok zorlandığınız çocuklarınızla ilgili güzel bir başlangıç olabilir. Belki bir eğitim bitmiş olabilir, belki yeni kariyer edinmiş olabilirsiniz, bu konularda size sürprizler getirecek, özellikle yakın çevre ve komşularda mutluluklar söz konusu olabilir.

İyi günler dilerim, sevgiyle kalın.

Arzum Koyuncu
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam