2022’yi ışıl ışıl karşıla: Shangri-La Bosphorus’ta yeni yıl

İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta, Boğaz’ın en güzel konumunda yer alan Shangri-La Bosphorus, Istanbul yeni yıla özel bir başlangıç yapmak isteyenler için birbirinden özel deneyimler hazırladı. Boğaz’a nazır IST TOO Restoran’da, her ikisi de canlı müzik eşliğinde sunulacak Yılbaşı Gala Yemeği ve açık büfe Yeni Yıl Brunch’ı Shangri-La konuklarına adeta lezzet şöleni yaşatacak. Arzu eden misafirler, hafta sonunu; Gala Yemeği ve Brunch’ın dahil olduğu konaklama paketi ile keyifli bir yılbaşı tatiline dönüştürebilecek. Shangri-La ayrıca, zarif yılbaşı dekorasyonu, açık büfe çay saati ve canlı müzik performanslarıyla, tüm Aralık ayı boyunca misafirlerine yılbaşı ruhunu yaşatacak.

Baş Aşçı Ercan Yamantürk’ün hazırladığı altı aşamalı Yılbaşı Gala Yemeği menüsü 31 Aralık akşamı misafirlere lezzetli dakikalar yaşatacak. Siyah Trüf Köpüğü eşliğinde İstiridye ile başlayan sunum, Acılı Orkinos Tartar, Kaz Ciğeri Terin ve Tavada İzlenmiş Deniz Tarağı ile devam edecek. Ana yemek olarak Kalkan Balığı Fileto ve Izgara Dana Bonfile seçeneklerinin sunulduğu gecenin tatlı kapanışı, Çarkıfelek Sosu eşliğinde Yeni Yıl Çikolata Rüyası ile yapılacak. Gece boyunca Manuş-u Âlâ’nın canlı performansı ise keyifli bir atmosfer yaratacak. “Gypsy Jazz” müzik grubu Manuş-u Âlâ’; kendi tarzlarında yorumladıkları yerli ve yabancı popüler şarkılar, caz ezgileri ve Fransız “Chanson”ları ile de misafirlere tadına doyulmaz bir eğlence yaşatacak.

Shangri-La’da lezzet şöleni, 1 Ocak günü açık büfe Yeni Yıl Brunch’ı ile devam edecek. Canlı pişirme istasyonlarında otelin ödüllü Çin-Kanton Mutfağı restoranı Shang Palace’ın Pekin Ördeği’nden, El Açması Noodle ve Dim Sum çeşitlerine, sushi, ızgara ıstakoz ve istiridye gibi seçkin tatlardan, sokak lezzetleri ve dönere; sayısız özel lezzet sunulacak. Bu keyifli brunch deneyimine, canlı müzik performansı da eşlik edecek.

Arzu eden misafirler ise, Yılbaşı Gala Yemeği ve Yeni Yıl Brunch’ının dahil olduğu konaklama paketi ile 2022’ye keyifli bir hafta sonu tatili eşliğinde girebilecek. 16:00’ya kadar geç çıkış imkanının da sunulduğu paket ile konuklar, konforlu bir konaklama deneyimi ve Boğaz’ın en keyifli manzarasına karşı uyanma ayrıcalığı ile kendilerini şımartacak.

Türk ve Asya Misafirperverliği’nin temsilcisi Shangri-La Bosphorus, Istanbul; geliştirilmiş sağlık ve güvenlik protokollerinden oluşan global ‘Shangri-La Cares’ programı ile misafirlerine huzur, keyif ve güven dolu bir yılbaşı yaşatacak.

Detaylı bilgi ve rezervasyon:

Telefon: (+90) 212 275 88 88 ,

E-posta: [email protected]

Shangri-La Cares, geliştirilmiş sağlık ve güvenlik protokolleri

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Shangri-La Group’un global sağlık ve güvenlik programı Shangri-La Cares ile, misafirlerine güvenli bir ortam sunmayı taahhüt ediyor. Misafirlerin keyifli anların tadını gönül rahatlığı ile çıkarması ve ekip arkadaşlarının huzur ve güvenle çalışması için oluşturulan program, geliştirilmiş protokol ve tedbirlerden oluşuyor.

Shangri-La, Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeleri ve yerel otoritelerin genelgeleri uyarınca, operasyon standartlarını tüm gerekli tedbir ve uygulamaları kapsayacak şekilde geliştirdi. Dünya genelindeki tüm otel ve resort’larda konaklayan ya da tesisi ziyaret eden misafirlerin sağlık ve güvenliği için, virüs ve bakterilere karşı yeni sıkı tedbirler hayata geçirildi. Bu önleyici protokoller; sık temas edilen yerlerde ve misafirlerin kullandığı tüm alanlarda arttırılmış hijyen önlemleri, derin temizlik uygulamaları, tıbbi olarak uygun dezenfektanlar ile hijyen sağlanması, ekstra tedbirler ve sosyal mesafe gözetilerek güvenli yemek, toplantı ve etkinliklerin düzenlenmesi gibi uygulamaları kapsıyor. Detaylı daha detaylı bilgiye Shangri-La web sitesi linki üzerinden ulaşabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!