2019’a girerken: Mutluluk, sevgi ve ışıltı saçan hediyelerin izinde

Yılın en renkli, en hareketli, en ışıltılı zamanı geldi: 2019 kapıda. Yeni bir başlangıcı simgeleyen yılbaşına sayılı günler kala, sokaklar, evler, vitrinler rengarenk ve ışıl ışıl. Soğuk havaya rağmen içimizi sıcacık yapan yeni yıl ruhu ve hediye alışverişi, bu dönemin belki de en büyük heyecanı. Sevdiklerimiz için seçeceğimiz özel hediyeler, onlara olan sevgimizi göstermenin en sürprizli yolu. Peki siz hediye seçimlerinizle yeni yıla ışıltılı bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Yeni yıl ışıltısını yansıtan hediyeler

Hediye alıp vermenin en keyifli yanı, hediye vereceğimiz kişileri şaşırtmak ve şımartmak. Sevdiklerinizi şımartacak en özel hediyelerin formülü ise, özenle seçilmiş anlamlı ve sevgi dolu olmaları; ve bir de biraz ışıltı. Eğer sizin için de sihirli hediyelerin formülü böyleyse, Swarovski’nin yeni yıla özel ışıltı saçmak için hazırlanan koleksiyonlarıyla tanışın.

Buzlu kış yapraklarını andıran armut kesim berrak Swarovski kristalleriyle ışıldayan Louison koleksiyonu; kolye, küpe ve bileklik tasarımlarıyla sunuluyor. Armut kesim kristallerle incilerin etkileyici şekillerde bir arada kullanıldığı koleksiyon Swarovski ışıltısını en iyi şekilde yansıtırken; kolyeler, bileklikler ve küpeler, yeni yıl kombinlerine eşlik etmek için hazır bekliyor.

Swarovski’nin bu yılbaşı, ışıltı için tasarladığı bir diğer koleksiyon da Eternal Saat Koleksiyonu. Swarovski kristalleriyle özenle hazırlanan koleksiyonda yer alan saatler, çift pave süslemeleri ve asimetrik kesimleri sayesinde ışıltısıyla ön planda.

Hediyelerinizle mutlu edebileceğiniz kişiler, yalnızca sevdikleriniz değil. Bu dönemde kendinize vereceğiniz hediyelerle de yılbaşı ruhuna uygun şekilde “yeni başlangıçlar” yapabilir; keyifli bir başlangıç için kendinizi şımartabilirsiniz. Tıpkı sizin gibi çok yönlü bir karaktere sahip Swarovski yılbaşı koleksiyonları ile, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için sezonun ruhuna ışıltı katmanız mümkün.

Eviniz için de ışıltı: Yılbaşı süsleri

Yeni yıl ruhunu en iyi yansıtan şeylerden biri de, kırmızı ve yeşil renklerin ağırlıkta olduğu, yılbaşı dekorasyonu! Özenle süslenmiş çam ağacı, rengarenk yılbaşı ışıkları ve ışıltılı süsler, yeni yıl heyecanını bir kat daha arttırıyor. Evinizde yeni yıl ruhunu yansıtmanıza yardımcı olacak Swarovski yılbaşı kristal dekorasyonları ise her anı olağanüstü kılıyor. Her biri özenle tasarlanan bu süsler, dekorasyon düşkünü sevdikleriniz için de keyifli birer hediye alternatifi olmayı başarıyor.

Yılbaşı ağacını ya da kutlama masasını süslemek için mükemmel olan neşeli bir ışıltıya sahip bu yılbaşı süslerini dilerseniz evinizin ışık alan farklı noktalarına asarak göz alıcı ışık oyunları da yaratabilirsiniz. Yılbaşı süslerinizi seçerken, geleneksel renklerdeki kırmızı yeşil tasarımlı süslerin yanı sıra özellikle Aurora borealis efektiyle kaplanan kristal tasarımlara göz atmayı unutmayın.

Işıltı için tasarlandı: Swarovski Yılbaşı Koleksiyonu

Bu yılbaşı sezonunda sevdiklerinize ışıltılı bir hediye verin. Özellikle ışıltı saçmak için tasarlanan Swarovski Yılbaşı Koleksiyonuyla, sevdiklerinize, onları ne kadar önemsediğinizi gösterin.

Henüz ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz; Swarovski’nin yeni yıl alışverişi için özel olarak hazırladığı Yılbaşı Hediyeleri sayfasında yer alan çok yönlü hediyeler, özel kristal hediyeler ve erkekler için hediyeler gibi ilham verici seçeneklere de göz atmayı unutmayın.

Swarovski Yılbaşı Koleksiyonu‘yla hemen tanışmak için tıklayın.

 

Bu içerik Swarovski katkılarııyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!